Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találós kérdés lesz ez?

Találós kérdés lesz ez?

Figyelt kérdés
Már régebben megismertem egy lányt a neten (ország másik végén él, ezért csak neten dumáltunk). Kb. 4-5 hónapja beszéltünk utoljára. Most a napokban egymásra találtunk itt egy kérdés kapcsán megint, amit ő írt ki rólam, a keresztnevemmel feltüntetve, hogy hiányzom neki, és jelentkezzek, ha magamra ismertem. Tök jókat leveleztünk pár napja folyamatosan, de tegnap este óta nem írt rám. Szerintetek miért van ez? Ő várná el, hogy én írjak rá? De akkor miért hiányoztam neki ha nem lép?
2013. okt. 21. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert lány, neked illik lépned.
2013. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem ér rá minden nap feljönni? A legkönnyebben úgy derítheted ki, ha ráírsz.
2013. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert azt várja, hogy te írj neki!
2013. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. De nem akarok nyomulni, ő elég érzékeny lány. Nem akarom azt, hogy csak én törjem magam azon, hogy beszéljünk. Nekem nagyon jól esne, ha ő is rám írna magától. Komolyan, mindig nekem kell tepernem?
2013. okt. 21. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Akár várhatsz is, ha neked az jobb... Egyenlőre te vagy az, aki beszélgetni akar, mivel kiírtad ezt a kérdést. Komolyan az nálad már teperésnek minősül, ha ráírsz valakire, hogy levelezzetek?
2013. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokan lekoptattak már, hogy ne zavarjam őket, ne érdeklődjek. Akkor most hogy is van ez?
2013. okt. 21. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!