Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tennétek/írnátok ha tudnátok?

Mit tennétek/írnátok ha tudnátok?

Figyelt kérdés

Megtudtam annak a fiúnak az e-mail címét aki már régóta tetszik.

Írni szeretnék neki egy üzenetet,de nem a saját nevemben.

Igazából az lenne a célom,hogy megtudjam tetszik-e neki valaki.


Ti mit írnátok?


17/L



2013. okt. 22. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
jaj
2013. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen ilyen hülye céljaid, hogy más nevében írogatsz neki úgy nyomozgatod ki tetszik-e neki valaki. Mi épp annyira utáljuk a mellébeszélést mint ti. Írd le neki ki vagy és, hogy helyesnek tartod, plusz nem vennéd zokon, ha egy általad helyesnek tartott fiúval tudnál randizni. Ezzel gyakorlatilag elhívod magad randira de mégis neki kell feltennie a kérdést.
2013. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
1 vagy meg mondod öszintén hogy szereted és kész vagy add ki magad másnak és szedd ki belöle hogy ki tetszik neki stb pl:mond azt hogy fiu vagy és hogy nem tud e valami jo nöt ajánlani meg stb aztán rá térsz arra hogy ki tetszik neki
2013. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És egy ismeretlennek miért is mondaná ezt el?
2013. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval én is normálisabb megoldásnak tartom ha csak simán elkezdesz vele beszélgetni.
2013. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább facebookon jelöld ismerősnek. Ha van közös ismerősötök, akkor utána írhatod neki, kb. hogy: bocs véletlenül jelöltelek be, közös ismerős miatt dobott fel a gép, ismerősnek tűnt az arcod, azt hittem ismerjük egymást.


Aztán meg elismerő megjegyzést tehetsz valamelyik fényképével kapcsolatban, úgy hogy legyen belecsomagolva egy kérdés is, amire választ vársz.

2013. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy ilyen gondolatok cikáznak a fejedben nagyon igazolja azt, hogy neked nem kéne még pasi, mert éretlen vagy :)
2013. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!