Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire felejtos a dolog...

Mennyire felejtos a dolog internetes ismerkedesnel? (reszletesen a leirasban)

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok es rairtam egy 31 eves fiura, igaz en sose irok senkire de vele tettem egy probat. Rogton valaszolt, beszelgettunk, kerdezgetett, en szinten. Aztan kesobb felajanlotta hogy talalkozzunk, meg facebookon is mondta hogy jeloljem be nyugodtan. Korulbelulre megbeszeltunk egy napot meg napszakot de semmi tobb, ez ennyibe maradt. Masnap szinten en irtam, es mikor kerdezte miujsag mondtam hogy munkaugyben kell mennem a repterre (ott dolgozik). Mondta hogy szuper, akkor talalkozzunk. Kerdeztem hogy rendben de megis hogy talalom meg (6 terminal...) es erre nem valaszolt. Sajnos masnap megsem volt idom odamenni hozza, de este irtam neki, hogy kar hogy nem valaszolt. Akkor mondta hogy "hat ugyvolt jossz meglatogatni", mire irtam neki hogy bocsanat hogy nem szoltam hogy megsem megyek, "de ez neked ilyen fontos? tenyleg bocsanat"...es erre sem valaszolt. azota sem. (3 napja).azt latom hogy olvasta meg azt is hogy online.

Sajnos nem vagyok tul tapasztalt, de azt tudom hogy nem szabad zaklatni az embereket inkabb erdemes hagyni...Viszont vasarnap ugyanilyen munkaugyben ujra kell mennem. Esetleg megprobaljak irni neki, hogy megyek ujra vagy ha akar majd keres?


Bocsanat nagyon hosszu, csak szeretnem ha olyan valaszt kapnek ami teljesen az en szituaciomra passzol. Es remelem tudtok nekem segiteni, meg nem kerdeztem sosem itt semmit. Es bocsanat hogy nincs ekezetem de nem Magyarorszagon elek.



2013. okt. 22. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
neten ismertem meg a pasimat, 2,5éve tart:)
2013. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez a pali sztem felejtős.
2013. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az ellenségemnek se ajánlanám.Én interneten ismertem meg azt a lányt,aki lelkileg teljesen tönkre tett a fogyatékos bizonytalan viselkedésével.

Aki nem tud máshol ismerkedni,annak csak azt a tanácsot tudom adni,hogy várjon ölbe tett kézzel,hátha belebotlik egy normális emberbe!

2013. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felejtős, egyszerűen nem érdekled. Talán nagyon fiatalnak tart, hogy komolyan vegyen.
2013. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a megerositest es a valaszokat enis erre jutottam:)
2013. okt. 23. 00:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Interneten, élőben,...teljesen mindegy hol kezdi aZ ember a lényeg azon van h ott volt a lehetőség a találkozásra mégis habozott többször is ami annyit tesz h annyira nem érdekled szerintem mert ha nekem valaki tetszik, szeretnék tőle valamit biztos h egy lehetőséget se szalasztanék el, bizto h találkoztam volna veled....
2013. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!