Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van még itt valaki lány...

Van még itt valaki lány ilyenkor beszélgetni? :-D Ótvar egy buliban voltam.

Figyelt kérdés
f24
2013. okt. 23. 04:05
 1/5 anonim válasza:
ln is . srác vGÍOK
2013. okt. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem voltak kiemelkedő zenék. A tizenéves lányok illegették-billegették magukat, de szokás szerint csak a máz volt erős, a lélek mögötte butácska, vagy erősen korlátozott. Nekem nem ilyen nők jönnek be. Én egy igazi nőt keresek egy buliban is. Aki nem adja könnyen magát, akinek van tartása de aki eltud lazulni is és veszi a poénokat is. Nem tudom, más bolygóról jöttem... :-D
2013. okt. 23. 04:13
 3/5 anonim válasza:

Sajnos ez mostanában nem csak a lányokkal van így...:)

18/L

2013. okt. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
elöttem sose illegetik billegetik magukat a tizenéves lánykák bas*a meg:) és könnyen se adják magukat..a fenébe
2013. okt. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy előttem illegette magát egy 18 éves pipi, táncoltam is, finoman megérintettem a magassarkú miatti extrém kerek popsiját, de semmi jel, igazából kicsit hagyta is majd odanyúlt védeni a fenekét. Most ezt mire véljem? Tiszta szánalom, összezavarja az embert. Tele volt tizenéves nyomi suhancokkal a hely, azokra mennek az ilyen ribik :D Hatalmas :D Velünk, normálisan öltözködő férfiakkal mi lesz? (Mondom ezt úgy, hogy már voltak barátnőim és nem ezt a trendet szoktam meg ami most megy)
2013. okt. 23. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!