Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akivel meg...

Van egy lány akivel meg szeretnék ismerkedni de van barátja akkor teljesen bukott ügy?

Figyelt kérdés

Nos arról lenne szó , hogy már régóta tetszik egy lány facebookon egy nem olyan messze lévő városba lakik tőlem.Rávettem magam bejelöltem lesz ami lesz visszaigazolt

de utána láttam , hogy van barátja... akkor most ez teljesen bukott ügy ?,Vagy ha nem akkor most mihez kezdjek ?



2013. okt. 23. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén.
2013. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle személyesen(nem FB-n), hogy mi a valóság:D
2013. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eléggé bukott.
2013. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de mielőtt azzal jönnétek ,hogy facebookon kerestem meg minden ennek csak egyetlen oka van mégpedig, hogy nem tudom milyen helyekre vagy hova jár mert akkor talán még lenne is esélyem személyesen beszélni vele de nem tudom
2013. okt. 23. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi valóban megakar találni egy nőt, az megfogja találni:) Nem kell neki FB hozzá:D
2013. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vedd alapul azt, hogy neked hogy esne, ha valaki bele akarna piszkálni a kapcsolatodba.. A választ tudod.
2013. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ejnye gyerekek, vannak akik alibinek használják a kíírást:D
2013. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!