Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy keltsem fel a figyelmét?

Hogy keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy buszos srác aki nagyon tetszik. Látásból szerintem már felismer. Àltalában délután jobb esetbe reggel is látom a buszon. Zenét hallgat és az ablakon szokott kinézni. Szóval senkit nem néz és nem csinál semmit. Ő helyes én meg átlagos/csúnya. Hogy keltsem fel a figyelmét?
2013. okt. 23. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy buszos srác? Ez valamiféle új hobbi, hogy egész nap utazgat ide-oda.

Ja és beszélj vele. Kérdezd meg tőle, hogy ő is azon a buszon utazik-e.

2013. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj oda, kérdezz valami baromságot pl. Hány óra van? Vagy ilyesmi. Aztán kezdj el vele beszélgetni. Onnan meg már van esélyed
2013. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 úgy értem reggel amikor suliba megy és délután amikor haza megy akkor szoktam látni.

#2 manapság mindenkinél van telefon vagy óra. Meg attól hogy válaszol lehet nem lesz kedve beszélgetni :/

2013. okt. 23. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem buszsofőr lesz... de közbe nem
2013. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ülj mellé, és kérdezd meg mit hallgat.:D
2013. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ha nincs más ötleted és tudod hol lakik akkor megkeresheted facen
2013. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 már bejelöltem :)
2013. okt. 23. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy ennél is aktívabb leszel (elkezdesz beszélgetni vele) vagy vársz, amíg ő lép. Ha csak úgy a semmiből bejelölöd fácsén, elég egyértelmű, hogy tetszel neki!
2013. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!