Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Tudnátok segíteni?

Lányok! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy kis segítségre. Az a helyzet, hogy pár hete volt egy buli és ott találkoztam egy lánnyal. (Ugye milyen eredeti?) Nem tudtunk kettesben beszélgetni mert inkább ilyen asztal körül ülős, közösen beszélgetős dolog volt.Azóta párszor beszéltünk facebookon, de igazából én ezt annyira nem szeretem. Sokkal jobban szeretek élőben ismerkedni. Na a kérdésem következő. Mennyit "kell" neten keresztül beszélgetni, hogy már ne legyen furcsa, ha elhívom találkozni? Egyáltalán eljönnétek olyannal akit csak egyszer láttatok élőben?

L/20 F/22



2013. okt. 23. 20:53
 1/5 Tibohr ***** válasza:
Olyanokkal is elmennek akiket csak képről láttak! Egyébként meg , ne húzd el sokáig, ha hamar megkérdezed akkor tudni fogja hogy akarsz valami komolyat és ha bejösz neki elmegy, nekem ez a véleményem :D
2013. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd el már most. Szerintem már az első fb-s beszélgetés után is elhívhattad volna. :)
2013. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nincs ilyen tipikus időmeghatározás, hogy mennyit "kell" neten beszélgetni. Sőt, minél tovább tart, a lány azt is hiheti, hogy nem vagy kíváncsi rá élőben és mondjuk csak unalmadban beszélgetsz vele, amikor van némi szabad időd a fb-ra.

Ha megvan a kellő szimpátia és nem csak egyszavas válaszokból áll a kommunikáció, akkor simán hívd el. Ha nemet mond, legalább ezt is megtudod és úgymond nem fecséreled az idődet feleslegesen.

Úgyhogy hajrá, simán hívd el "randira" :)

2013. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pontosan ez a bajom utolsó. Honnan tudjam, hogy megvan e szimpátia? Ezért nem szeretem a netes ismerkedést.

Illetve ezeket a válaszokat akkor is tartjátok, ha tudtommal a lánynak még nem volt senkije? Nem akarom lerohanni.

2013. okt. 24. 00:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Általában azért elég könnyen észre lehet venni, ha megvan a közös összhang ill. szimpatikusnak talál :) Ha nem csak "muszájból" válaszolgat egyszavas válaszokkal, ha ő is mutat érdeklődést irántad, ha jókat szoktatok beszélgetni, van közös témátok, az jó jel.

Viszont csak akkor fogsz tisztán látni, ha tényleg felajánlod neki, hogy szívesen találkoznál vele személyesen is. Persze fennállhat a veszély, hogy a lánynak bőven elég, ha a fb-on néha váltotok pár szót, de ezen akkor is túl kell esni :) És tudod, bátraké a szerencse. A legrosszabb esetben visszautasít, de legalább már tudni fogod.

Egyébként szerintem 20 évesen elég nagy már ahhoz a lány, hogy ne érezze úgy, hogy lerohanod, főleg, hogy mégse egy discoban akarsz rámászni :)

Szóval én azt tudom neked ajánlani, hogy vegyél egy nagy levegőt és hívd el személyesen valahova. Hajrá és ügyesen :)

2013. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!