Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon félek az elutasitástól,...

Nagyon félek az elutasitástól, hogy hülyének nézetem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok, 25 körül. Lenne egy kiszemeltem, akivel többet szeretnék, készülök elmondani, de nagyon félek az elutasítástól (mert ugye mi pasik soha nem tudhatjuk :) félek, hogy hülyének néz, hogy esetleg kiakad. "ha valaki kell nekem, annak jeleket küldök" vagy ilyesmitől is félek. Nem tudok igy bátorságot szerezni, mit csináljak? Alkohol nem játszik... ok, kedves kedves, de ha csak barátként... :S
2013. okt. 24. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy elutasítás nem a világ vége. Ha nem próbálod meg, esélyed sincs, hogy összejöjjön... Vagyis csak nagyságrendekkel kevesebb.
2013. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki átmegy, elég nehéz, de meg kell próbálni, mert, ha más viszi el a lányt, és nem próbáltad meg, az fel fog emészteni, ha viszont elutasít, akkor egyből tudod mi a helyzet. De mi van ha sikerül?
2013. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:

Először is hagyd a nagy érzelgős, teátrális, csöpögős vallomást!!! Nem áll az jól egy férfinak...


Másrészről, ha úgy mész oda a lányhoz, hogy biztos vissza fog utasítani, akkor hidd el, hogy vissza is fog utasítani, és jönni fog a "maradjunk barátok" szlogen...


Először is "tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!!!" Ha teszed, akkor adj bele mindent, és légy önmagad!!! Ha nem teszed soha nem tudod meg mennyire boldog is lehetsz... Szóval vedd le a lábad a fékről és vissza három, padló...

2013. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, ezen mindenki átesik. Én az ilyen félelmeimet 16 éves koromra gyűrtem le sikeresen és véglegesen. Van aki korábban, van aki később. Igazából nekem az segített először, hogy egyik haverommal lógtam előtte a sulifolyosón, és mondott nekem egy bátorító beszédet, kicsit biztatott. Elsőre ez kellett, azóta megy nélküle is. :) Próbálhatnál valami ilyesmit te is.
2013. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"de nagyon félek az elutasítástól (mert ugye mi pasik soha nem tudhatjuk :) "

Hidd el, csajnak sem 100%, hogy kapcsolat lesz a szerelmi vallomásból, hiába néz ki jól, hiába nagyok a mellei, hiába jófej.


Amúgy 25 évesen már legyél bátor. Ha sose leszel bátor, akkor egész életedben nem lesz nőd.


18/L

2013. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elutasítás hozzátartozik.
2013. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak beszélgess vele, barátkozzatok, a többi meg majd történik magától. Nem is értem, hogy a mai világban miért kell mindent kimondani. Mint pl. Járunk? Minek? A csók megtörténik enélkül is, ha úgy kell lennie és az összes többi is.
2013. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!