Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Twoo társkeresőnél miért nem...

Twoo társkeresőnél miért nem fogadhatják el a profilképemet?

Figyelt kérdés
A feltételeiknek megfelel: csak én vagyok a képen, nem vagyok meztelen :D, szerzői jogokat sem sértem meg és felismerhető az arcom. Nekem két dolog jut eszembe: van egy felirat a pólómon (szerzői jog??), illetve nem pont szemből készült a kép, kb. 45 fokos szögből, de mindkettőt elég abszurdnak tartom.
2013. okt. 25. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálkozol másik képpel?
2013. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nehéz volt normálisat találni. Gondoltam, legalább a profilkép legyen tényleg egy viszonylag jó kép.
2013. okt. 25. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
meg akarják menteni a világot a pusztulástól...
2013. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Az a gond, hogy attól még elérhető a képeim között, csak valamiért profilképnek nem jó.
2013. okt. 25. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:

mintha a béke jelét vagy mit kéne mutatnod .......

nézz meg egy pár profilképet

2013. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az csak az igazol képes hülyeség. De nézegettem párat, és volt olyan, ami pont oldalról készült, szóval az kilőve. Írtam a helpdesknek, remélem kapok normális választ. Addig van még valami ötlet?
2013. okt. 25. 18:48
 7/8 anonim válasza:
Én pont ezért töröltem magam, minden profilképembe belekötöttek, én sem tudtam miért. Viszont akivel ismerkedtem, pont ő nem volt egyedül a profilképen, a háttérben volt egy másik ember, nem értem én sem.
2013. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is regiztem magam a twoo-ra, de egy rakás sz.@.r az egész!!!!

Fizesd a szolgáltatást, és ha huzamosabb ideig nem találsz párt magadnak, (mert vagy nem válaszolnak, vagy flegma módon elutasítanak, hogy nem vagy neki szimpatikus, holott még ki sem ismert téged és elítél külsőre, mégha nem is vagy ronda, hanem igenis, ápolt, rendezett küllemű stb...), akkor a lóvé, az a néhányezer forint a nagy büdös semmiért elúszott.

Röviden-tömören a twoo egy RABLÓPANDUR!!!!!!!!!!

2014. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!