Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfitársak! Mennyire adjuk...

Férfitársak! Mennyire adjuk "olcsón" magunkat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, remélem lesz, aki érti és aszerint válaszol is rá :D

Különösen, hogy felnőtt emberekről lesz szó.


Szóval elvált (élettársi kapcsolatból szakított) gyermektelen, független férfi vagyok. Megismertem egy szintén elvált, független nőt. Egyszer randiztunk is és teljesen jónak tűnt minden, saját bevallása alapján nagyon jól érezte magát, végig röhögtük az estét és úgy köszöntünk el, hogy lesz folytatás. Aztán a legközelebbi alkalom előtt hívtam telefonon, ő kérte, hogy halasszuk el egy hetet, mert sok a dolga (ez igaz is, meg is nyugtatott, hogy nem lerázás, mindketten elfoglaltak vagyunk). Azt is mondta, hogy jelentkezzek én, ő nem szeret nyomulni, ebben konzervatív. Okés. Viszont egy SMS-emre meg nem válaszolt, amiben kérdeztem, hogy szabad-e a hétfője. Most két dolog van bennem: ostromlom, kitartóan udvarolok, hátha célt érek, vagy ha nem jövök be neki, legalább megtudom. (ez sem tragédia, pár hete ismerem csak) Vagy: azt mondom, hogy én megtettem, hogy jelentkezem, ha elkezdek nyomulni, azzal "olcsóvá" teszem magam, elvileg ne csak egyedül én akarjam a talit. Tudom, hogy kamaszos, gyerekes a kérdés, de érdekelne, hogy ki mennyire "alázza" magát, ha össze akar jönni egy nővel?



2013. okt. 26. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ez női taktika, csak nem veszem észre? :)
2013. okt. 26. 15:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Hova taktikázna 1 találkozás után?

Nem mondott nemet, lehet felejteni akar valaki régit, de még nem tudja, te meg talonba jó leszel neki. Ezer oka lehet. Szerintem itt még nyomulhatsz, 1-2 alkalommal, aztán ha akkor sem, akkor felejtő.

2013. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha célhoz akarsz érni le kell adni a büszkeségből.

A párkeresés igazából komoly meló, csomó idő, energia és kudarc.

Egyszer kétszer még próbálkozz rá, közben meg keresd a következőt, nála sem te vagy az egyetlen futó project.

2013. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ez megalázkodás, akkor én nem értem ezt a mai világot.


Ha kell a nő, keresd. Ha nem kell, ne keresd. Ennyi :)

2013. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az a megalázkodás, hogy keresem, hanem az, hogyha keresem és nem válaszol, akkor újra nyomulok, mintegy kifejezvén, hogy "nekem fontosabb a dolog"...
2013. okt. 27. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!