Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom hogy írjak rá egy...

Nem tudom hogy írjak rá egy lányra akit egy meccsen láttam először?

Figyelt kérdés
Sziasztok!15 éves fiú vagyok a sulinkban aludtunk mert mozi est volt és ott az osztálytársam (Gina) monda hogy reggel lesz a kézilabda meccse és hogy van e kedvünk elmenni igent mondtunk az egyik haverommal és ott az ellenfél csapatában volt egy lány aki nagyon de nagyon megtetszett és megjegyeztem a mezszámát és utána jártam és megtudtam a nevét és facebookon bejelöltem és hát szerelmes lettem belé és nem tudom mit írjak vagy is hogy írjak rá egy tök idegenre lány akit kb 60 percig láttam :( én élőben szoktam csajozni mert szerintem sokkal jobb mint valamilyen közösségi portálon és ezért nem is tudom hogy kell neten ismerkedni :( viszont az nagyon kedvez nekem hogy kajakozom és nagyon jó alkatom van és állítólag a lányok szerinte nagyon helyes vagyok ez igaz mert állandóan tetszem valakinek szóval szerintem tetszenék a lánynak és hát utánanéztem én szűz vagyok ő rák és elvileg tökéletes lenne a párkapcsolatunk mivel a szűznek a rák kell és a ráknak a szűz kell és hát ebben kéne a segítség mit hogyan írjak egy érdi lánynak...pesti vagyok a válaszokat előre is köszi! :)

2013. okt. 27. 21:17
 1/5 anonim válasza:
Először is taps-taps hogy egy mondatba letudtad írni az egészet.Mit írj neki?"Szia!Láttalak a meccsen,nagyon megtetszettél nincs kedved beszélgetni?"
2013. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ti véletlenül nem Nagyatádiak vagytok? :DD
2013. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mert ismerek egy Ginát (látásból) aki Nagyatádon kézizik... :))
2013. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon nem
2013. okt. 28. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Önimádó barom vagy, ha ennyire ajnározod magadat, inkább verd ki és feküdj le.
2013. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!