Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hivjam fel a figyelmet...

Hogyan hivjam fel a figyelmet egy fiunak magamra, ha a onzo modon tobb lanyt is szedit?

Figyelt kérdés
Tipikus, hisz vonzom az ilyen pasikat..jol nez ki, kedves, aranyos..chaten ismerkedtunk meg viszont mar elotte is talalkoztunk de meg beszelgetesre nem kerult sor, tanacstalan vagyok..mit csinaljak, hogy erdekesebb legyek szamara mint a tobbi lany..igaz csak sejtem, hogy tobbet fuz egyszerre! Attol felek, h csak megfektetni szeretne es kesz, eleinte lelkes volt ramirt stb,viszont most ket alkalommal egymas utan lerazott valami atlatszo dumaval..nemtudom mitevo legyek?!

2013. okt. 27. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

pont az ilyen pasikat kerüld el,ha ezeket tudod róla

akkor meg pláne,persze ha azt szeretnéd hogy átverjenek,kihasználjanak akkor vesd elé magad nyugodtan

de akkor nagyon hülye vagy

2013. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem sem kéne kikezdened vele. Abból csak neked lehet bajod....
2013. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!