Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Lányok, ti hogyan reagálnátok egy nagyon ronda férfi közeledésére?

Figyelt kérdés
A férfi nagyon alacsony és fertelmesen ronda és még dagadt is.

2013. okt. 28. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Lakatos britniszpirsz pont neked való. keress rá facén!
2013. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

UDVARIASSAN közölném vele,hogy nem akarok tőle semmit.Ne flegmázz vele,hanem normálisan ember módjára közöld,hogy nem tetszik neked.Céloztál már arra,hogy nem akarod,hogy közeledjen?

:)

2013. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Beszélgetnék vele, ha van kedvem, majd ha egyértelművé válik, hogy mit szeretne, akkor udvariasan közlöm vele, hogy nem szeretnék tőle semmit.
2013. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Én bár pasi vagyok, de gerinctelenségnek tartom az elutasítást és egyszerűen megfutamodik a helyzet elől az illető. Gyenge jellem.
2013. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Már miért lenne gerinctelenség az elutasítás? Miért lenne gyenge jellem? Mi értelme van annak, hogy hitegetem, adok neki egy randi lehetőséget, majd utána küldöm el? Az még kellemetlenebb.


Ha valaki semmit nem mozgat meg bennem, akkor veszett fejsze nyele. Magammal is kiszúrok és vele is..


De gondolom te sem vagy szerencsés a csjaoknál ezért mondod ezt..Mert értelmes ember egyéb esetben ilyet nem állítana.


#3

2013. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad csúnya srácként ismerkedni, én is így vagyok vele.

Fiú vagyok, a régebbi tapasztalataim: kiröhögnek, bunkón elküldenek melegebb éghajlatra, van amelyik kedvesen küld el, szekálnak, belpem kötnek...

2013. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a bizonyos "jóvágású" úriember csak nem te vagy kérdező!?
2013. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!