Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy amikor az...

Miért van az, hogy amikor az utcán megyek és jönnek velem szemben csajok, vagy elmegyek egy lánycsapat mellett akkor mindig odaszólnak, hogy szépfiú meg stb. Gyakran még utánam is fütyülnek?!

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kérdezel baromságot? Mintha nem lenne nyilvánvaló a válasz... Szereted magad fényezni?
2013. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos páwáskodsz. :D
2013. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül kívülre vetted fel a rózsaszín tangádat.
2013. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom nem tudom a választ :-D Életemben nem fütyültem még senki után sem... Aki meg tetszik szinte rá se merek nézni... bárhova tudok nézni, de aki tetszik... :-D hülyén vagyok összerakva, tudom.

N

2013. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán mert túlzottan feminin a megjelenésed, főleg ha még sminkeled is magad. Ez nem elismerés, inkább cikizés.
2013. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mert beáztak, "hujjujuj, cuki fiú" szerintem tedd túl magad rajta, vagy tedd be :D
2013. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem egyszer ugy megalaztak tinicsajok, hogy elalltak az utat, egy feluljaronal, ahogy mentem volna el, beszoltak, meg racsaptak a seggemre. Majd bent a bevasarlokozpontba kovettek, ismet kigunyoltak: 2 elterelte a figyelmemet-szoval tartott, mig egy harmadik ismet racsapott a hatsomra
2013. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én azt csinálom, hogy keresem eleve a szem kontaktust velük, de úgy, hogy azt üzenem "nem haver vagyok, lehúzlak, elveszem a telefonod, pénzed, és szomorú lesz a buli". És minden csekkoló tinicsajra is így nézek. Hatásos, mert max akkor van beszólás, ha már kellően eltávolodtak tőlem és akkor is ilyen félhalkan :) Másik opció, hogy sértett fejjel, megvetően fintorgok.
2013. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező te hazudsz. Hidd el volt már nekem olyan haverom, még mindig megvan csak messze él, aki modellkedett és 10 ből 8 csajnak bejött. De soha nem fütyültek neki. Tehát valami más lehet a baj, nem szépfiú vagy, hanem valami kirívó van rajtad. De küldhetsz képet, mert nem hiszek neked.
2013. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor szólnak be, mert jól nézek ki?

Hát, most rossz lett a kedvem. :((

2013. okt. 28. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!