Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol van a "megfelelő" hely az...

Hol van a "megfelelő" hely az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Tehát: Megfigyeltem, ha valaki nem talál társat magának vagy nem megfelelő társat talál(pl. kihasználják/megcsalják)

és elpanaszolja akár neten, vagy kint a barátainak ,akkor jön a modoros (tipikus) válasz : NEM JÓ HELYEN KERESGÉLSZ:d

Majd a folytatása: ismerkedj buszon ,uszodába...könyvtárba:D:D


Ezzel szemben állandóan hangoztatják az emberek ,hogy

-Neten ismerkedni: égés, aki ott ismerkedik az sikeres ember nem lehet

-Munkahelyen ismerkedés: nem illik

-Buliban ismerkedés: Szórakozóhelyen csak és kizárólag dugás céljából ismerkednek a férfiak, meg nem illik:D

-Uszodában ismerkedés: Sportolni mennek le az emberek nem ismerkedni

-Utcán/tömegközlekedésen ismerkedés: Az emberek örülnek, ha elérik az úti céljukat időben(és épségben), különben is: idegenekkel nem állunk szóba:D

-Társkereső buliban/oldalon ismerkedés: Mindenki tökéletes boldog párkapcsolatban él és csak kíváncsiságból jöttek el vagy regisztráltak:D


Akkor mégis hol van az a megfelelő "hely"?



2013. okt. 28. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Figyelj! Te inkább ne ismerkedj soha sehol! Köszi
2013. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül mind alkalmas. Ne keress kifogásokat.
2013. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Járj társaságba... Barátok barátai jobbat nem nagyon tudok, meg bulik. Csak akkor úgy menj oda hogy nem megdugni akarsz csajokat (nem megdugatni akarod magad), hanem hogy ismerkedni szeretnél, beszélgess emberekkel menjetek ki, még csókolózni sem feltétlen kell. Ha érdeklődést lát és nem nyomulást meg szimpik vagytok egymásnak találkozhattok bulin kívül is. Én az előző barátomat a közlekedésügyi minisztériumban ismertem meg szóval semmi sem lehetetlen.
2013. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fentiek közül én mindegyikre tudok példát, a saját életemből és a barátaim életéből is. Szerintem attól, hogy vannak, akik nem ismerkednek az adott körben, még nem zárja ki az ismerkedést.

De összességében a baráti kör (barátok barátai), illetve valamilyen érdeklődési kör mentén kialakult közösség lehet a leginkább megfelelő.

2013. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol, bárhol. Ne érdekel, hogy mások szerint hol nem érdemes. Valaki élete párját interneten találja amíg mások fél év után szétmennek holott úgy ismerkedtek össze ahogy "kell".
2013. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még egyszer: A kérdésre szeretnék választ kapni, és nem arra, hogy én mit csináljak vagy mit ne.

Azért tettem fel a kérdést mert mindenhonnan ez folyik, hogy "nem jó helyen keresgéltél". Erre az első három válaszoló nem is a kérdésre válaszol ,hanem engem próbál meg utasítani.

Ez egy kérdezős oldal nem pedig lelki segély szolgálat.

Nem lehet egy k**t kérdést feltenni úgy, hogy ne menjen át személyes tanácsadásba.

Azt kérdeztem, hogy HOL VAN a megfelelő hely az ismerkedésre, akkor miért nem lehet elfogulatlan/pártatlan tárgyilagos választ kapni rá.

Mindenki mondja el a saját válaszát magáról a kérdésről, ha pedig nem tud válaszolni, akkor tovább.

2013. okt. 28. 18:08
 7/7 A kérdező kommentje:

Pl.

Kérdés: Melyik időszakban ajánlatos napozni?


Rossz válaszok:

-Minek mész napozni, bőrrákot akarsz?

-Feküdj inkább árnyékba

-De jó ,hogy egyeseknek van ideje napozni, te is ilyen plázanő lehetsz.

-Neked semelyikben inkább ne napozz, ha ilyen finnyás vagy.


Jó válaszok:

-A nap általában akkor éget a legerősebben amikor a legnagyobb dőlésszögben van a napszakhoz képest.

Ez nyáron a 11-15:00 közötti idő. Ebben az időszakban nem ajánlatos napozni, mert nagyobb az esélye a leégésnek és a későbbi rosszindulatú elváltozásoknak.

-Általában a dél körüli órákban süt a legerősebben a nap, szerintem délután a legjobb idő egy kis barnulásra.

-Dél környékén nem ajánlatos, de ha egész nap magas az UV index nem ajánlatos csak a késő délutáni órákban napozni.

2013. okt. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!