Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19-23 éves, kissé visszahúzódó...

19-23 éves, kissé visszahúzódó lányok! 21 éves vagyok, szeretnétek komoly kapcsolat céljából ismerkedni?

Figyelt kérdés

(Köszönöm, de nem kell leszólni, más csatornákon is keresek párt, csak gondoltam, hogy egy ezrelékkel így megnövelem az esélyeimet, sokat nem veszíthetek.)


Alapvetően az ország középső részén élek 2 városban (szülővárosom és az egyetem miatt Budapest), őszinte, nyugodt, megbízható és szintén kissé visszahúzódó vagyok, szeretem előre megtervezni a dolgokat.


Leginkább rock- és metálzenét hallgatok, szabadidőmben néha szeretek kimozdulni (beszélgetés a barátokkal, sport nézése vagy űzése, 1-1 koncert) és néha otthon is lenni.


Olyan szintén nemdohányzó lányt keresek, aki őszinte, képes kifejezni a gondolatait, és elmondani, ha bántja valami. Nem baj, ha nincs sok tapasztalata.



2013. okt. 29. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy miért vannak távol Tőlem az ilyen típusú emberek... (Nem párkeresés céljából írom) Szerencsés lesz a jövendöbelid :-) Sok sikert! :-)

21n

2013. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát még épp nem vagyok 19... de írhatsz, ha gondolod. :) 18/l
2014. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!