Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez milyen ismerkedési forma?

Ez milyen ismerkedési forma?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve ismerjük egymást. Neten néha beszéltünk, volt mikor veszekedtünk, mert olyan hüly.eségeket írt. Aztán felhozta hogy lenne-e kedvem vele találkozni. Erre írtam, hogy már 3hónappal ezelőtt is volt erről szó, de akkor 3 hetet kellett volna várnom, mert neki annyi dolga volt. (távolság 20km). És írtam neki, hogy amúgy igen, persze, találkoznék vele. Cseten szoktunk beszélni, de úgy érzem mintha annyira már nem érdekelném. Mióta megbeszéltük, hogy talizunk, legtöbbször én írok rá, tegnap este már nem tudtunk miről beszélni, lezárta az egészet egy smileyvel, utána elbúcsúzott. Én mindig kérdezősködök. Van amire válaszol, van amire azt írja, hogy arra nem válaszol. Semmi tolakodó nem volt a kérdésben. Ez volt: "Mit szokott csinálni szabadidejében". Szóval ezt csak személyesen fejti ki. Meg tolakodó. Láttam, hogy fent volt 1 órája, én mindig be vagyok jelentkezve, látnia kellett volna. Én eddig rá írtam, de már meguntam. Nem érzem az igyekezetet. Pedig nagyon tetszem neki, szimpatikus is vagyok, vannak közös témáink, stb...
2013. okt. 30. 10:10
1 2
 1/13 zotanbro ***** válasza:
nem erdekled , szard le!
2013. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyennemű? :D
2013. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell eröltetni.
2013. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

N 27

Azt érzem, hogy nem érdeklem, de akkor miért akar találkozni? Ő hozta fel.

2013. okt. 30. 10:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Múltkor arról panaszkodott, hogy fb-n 14 éves kislányok kezdenek ki vele. Ő meg törli őket. Megnéztem és ott vannak, küldenek neki mindenféle hülyeséget. Badoo-ról és Twoo-ról szedi fel őket. Ja, és hogy érettebb nők nem állnak vele szóba. És nem érti miért.
2013. okt. 30. 10:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Hagyd, nehogy már te fuss utána. Nálam is ez a helyzet, annyi különbséggel, hogy nem hajlandó találkozni, pedig folyton bókol, meg nagyon jól elbeszélgetünk. Töketlenek... :)
2013. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igazán bunkó. Egy ilyen kérdésre nem válaszol. 3hetet várni? Nehogy már nincs 3óra szabad ideje...
2013. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az akkor volt és veszekedtem is vele, hogy komolyan 3 hetet várjak? Utána persze minden csetes oldalon rám írt, hogy vagyok stb... És a végén kinyögte hogy úgy intézi a dolgait, szeretne már minél hamarabb látni. Nekem azóta volt kapcsolatom is, de hogy nála mi változott, azt nem tudom. Most is azt írja, hogy igen szeretne, különben nem mondta volna.
2013. okt. 30. 10:53
 9/13 A kérdező kommentje:
Töketlenek, ja....ezt vettem észre. Akárhányszor ismerkedek.
2013. okt. 30. 10:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Érdekes... Nem értem, hogy az ilyen emberekkel egyáltalán miért álltok még szóba...


Nem lehet, hogy direkt húzza az agyadat, hogy még jobban felcsigázzon?

2013. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!