Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy jelezzem neki, hogy...

Hogy jelezzem neki, hogy elhívhatna randira?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, szimpatizál velem, próbál közeledni is, de én társaságban mindig túl visszahúzódó és csendes vagyok, ezért akarom hogy kettesben találkozzunk... de az csak úgy fog bekövetkezni, ha el hív randizni. Esetleg facebookon bejelölhetem, de nem tűnik annak a nagy facebookosnak. Hogy adjak neki jelet, hogy elhívhatna randizni? Még csak kétszer találkoztunk,de mindig a haveri társaságban... Gyakran rámosolygok, mindig visszamosolyog, nagyon aranyos, közvetlen, próbál megismerni, csak hát engem annyira nem egyszerű amilyen zárkózott vagyok. :/ De azért próbálkoztam beszélgetni vele. :D Csak hát zavarban is vagyok mellette,így még nehezebb. Ötletek?

20/L


2013. okt. 31. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el te?
2013. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el te.
2013. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!