Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék "rendes lányokkal"...

Hol tudnék "rendes lányokkal" ismerkedni?

Figyelt kérdés

"Rendes lány" = nem a pénzre megy, nem k*rvás, lehet vele értelmes dolgokról beszélni


Tudtok bármilyen jó helyet javasolni, ahol ilyen lányokkal akadhatok össze? Bulit, latin tánctanfolyamot, netes társkeresőt próbáltam, így valami nem szokványos megoldás érdekelne. Tanfolyamok? Klubok? Bármi jöhet :)



2013. nov. 1. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Sehol. Minden pasi bunkó és minden lány kur­va. Ezt mindenki tudja.
2013. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
könyvtár
2013. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Na ilyen nincs. Ne is keress mert felesleges! Én találkoztam meg randiztam már pár lánnyal, de egyik se volt "rendes,normális"! Amelyikre azt hittem hogy végre az, arról is kiderült hogy nem:D


18F

2013. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
bárhol
2013. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3.

Na te aztán megmondtad a tutit....

2013. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha rátalálsz a fészkükre kérlek jelezz nekem :)
2013. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nem értem, hogy miért mondják olyan sokan, hogy nincs ilyen. Én ilyennek tartom magam, mert aztán pont nem érdekel, hogy kinek mennyi a pénze, az fontosabb, hogy szimpatikus legyen az a fiú nekem. A k-vás lány megállapítás pedig elég relatív, mert valakinek az is az, ha már szempillaspirált használ, másnak meg az, amikor csak miniszoknyában, kitömött melltartóval, hatalmas dekoltázzsal, műhajjal-műkörömmel, kilónyi sminkkel van felruházva. Tehát ez nézőpont kérdése. De konkrétan nem lehet meghatározni szerintem, hogy hol lehet ilyen lányokat találni, akiket keresel. Egy meglátásom van, hogy bulihelyeken nem, mert oda nem az ilyen "normálisabb" típusúak mennek nagyobb részben, szóval ott igen pici az esély. Nagy szerencse kell ahhoz, hogy találkozz egy ilyennel, véleményem szerint :) Lehet, hogy pont a buszon, vagy épp a boltban találkozol eggyel, de megeshet, hogy egy diszkóban éppen. El kell hinni, hogy találsz egyet :)

(engem speciel nem lehet megtalálni sehol, mert nem járok szórakozóhelyekre, és sokan vannak még így...:D )

2013. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, de nagyon ritka, és mind foglalt.
2013. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Akár hiszed akár nem én a mostani barátnőmet az OTP Bankban szedtem fel! :) Legalábbis ott szúrtuk ki egymást! :)
2013. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem minden lány k.rvás és pénzéhes! Csak nem jó helyen keresgéltek és nem a megfelelőknél próbálkoztok! :)
2013. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!