Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok érdekelne valakit ez a...

Lányok érdekelne valakit ez a dolog? (Rövid leírás)

Figyelt kérdés

Egy ideje kicsit berozsdásodtam barátnőzés terén. Elszoktam a randiktól, kötetlen beszélgetésektől (nincs alapvetően amúgy gondom a kommunikációval. Arra gondoltam egy lánnyal megismerhetnénk egymást és kicsit színt vinnénk egymás életébe (nem szexre gondolok). Amolyan rázzuk fel egymást lelkileg címszó alatt. Eljátszanánk, mintha randin vennénk részt, hogy szokjuk a dolgot, visszarázódjunk.


Még mielőtt kommentelnél, hogy nice try meg társai, kérlek egy másik kérdésre kattints és adj hasznos választ ott, ha itt nem megy. Köszönöm.


26f


2013. nov. 1. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gáz. Ha úgy van, akkor már legyen sima randi. Nem értem 26 évesen mit kell ezen pötyörészni, no meg elszoktál... Aha... Nem vagy 50 éves... :D
2013. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
26 leszek nemsokára. Most mit kell mindenbe belekötni? Annyira bírom az ilyen gyanakvókat. Nem beszélve a nice try beírásokról. Itt is hagyom ezt a szar oldalt.
2013. nov. 1. 17:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy annyi vagy, csupán nem hiszem, hogy ehhez kamurandikat kellene szervezni... simán enélkül is lehet találkozni nőkkel.
2013. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség, a kamurandiból pont a lényeg hiányzik: hogy meg akard hódítani a másikat.
2013. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!