Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a szerelem tényleg csak...

Ha a szerelem tényleg csak kémia, akkor feleslegesen fárasztom magam a hódítással?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha a fenti állítás igaz, akkor a szerelem vagy kialakul két ember között viszonylag rövid idő alatt vagy nem és kár erőlködni.
2013. nov. 1. 17:48
 1/7 zotanbro ***** válasza:
ne erőltesd...
2013. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lányoknál a szerelem külső függvénye, tehát v hamar kialakul, v soha. Máshogy hódítani nem lehet.
2013. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azt olvastam hogy kerámia:D


hát figyelj 1 mp el lehet dönteni hogy vki el tud-e több dolgot képzelni a másikkal, ha igen azt úgyis észreveszed... ha nem, ne erőltess semmit.

2013. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezen már énis gondolkoztam, sőt kérdeztem hasonlóan.

Szerintem a hóditás segit! De nem dönt! :)

2013. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam bejött a hódítás egy fiúnak. fél évig próbálkozott, nagyon kedves volt, és beleszerettem:)
2013. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy tévesen elterjedt hiedelem.

Sok féle hiedelem van, ami szerint az emberek össze jönnek, együtt maradnak, vagy ép szakítanak.

Valami szerint élni kell.

Én nem javaslom, hogy eszerint élj.

Ez még ma nem egy teljesen 100%-ig bebizonyított tény. Mondjuk úgy, hogy befolyásolhat a párválasztásban, de a biológiát számtalan érzelmi dolog felül írhatja, illetve szociális, erkölcsi normák. És ezt is a tudomány mondja...

2013. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pasi vagyok, van egy női "barátnőm", 100% hogy akart tőlem valamit, az első pillantásra, de nem nyomultam rá, mert annyira nem jött be! Semmit nem kellett csinálnom, de rögtön face-n akart megtalálni stb.

DE van egy másik fiú, aki nyomul rá, már hónapok óta. Mondta nekem, hogy nem valószinü hogy összejönnek, erre mondtam, hogy "hátha azért a kitartásával meggyőz" erre nem tudott mit mondania!!

Hódits csak, csak legyen egy egészséges határvonal azért :) pl ne éld bele magad, illetve ha pasija lesz, állj le. Nincs két egyforma határvonal a világon!

2013. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!