Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szoktatok ismerkedni külföldie...

Szoktatok ismerkedni külföldiekkel facebookon, vagy van más jó oldal erre?

Figyelt kérdés

Szoktatok,illetve hogy ismerkedtek face-n külföldiekkel?

Bejelölitek csak őket?



2013. nov. 1. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én RP csoportokba szoktam :D Legalább gyakorlom az Angolt. Másra nem jó am. Egyszer beszéltem 1 görög csajjal skypeon (angolul) és majdnem egymásba szerettünk (azóta már hónapok óta leveleztünk) de inkább elfelejtettük 1mást már csak nagyon ritkán beszélünk
2013. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én omegle.com-on szoktam ismerkedni csajokkal, tök jó angol gyakorlására, és néhány még a mellét is mutogatja. :D
2013. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. nem fogod elhinni a tortènetemet, de a baràtomat fb-on ismertem meg. az exem csinàlt ròlam egy kamuprofilt ès talàlomra elkezdte jelolgetni a kulfoldi pasikat. èn megtalàltam ezt a kamuprofilt ès kuldtem egy koruzit az osszes ismerosnek, h "bocs, de az exem szòrakozik, ez nem az igazi profilom". erre volt aki vàlaszolt a sajàt oldalamra, koztuk a mostani olasz baràtom. èpp Bp-en volt, talàlkoztunk, egymàsba zùgtunk, 4 ève egyutt vagyunk. idèn nyàron volt az eskuvonk. megkoszontem az exemnek, ès azòta hiszek a csodàban a sorsban, mindegy minek hìvjuk. sok sikert, pròba szerencse, vesztenivalòd nincs, de azèrt legyèl òvatos!
2013. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: pfffff, meg kéne játszani egy lottót, de holnap húzzák sajnos, ma meg nem volt nyitva.
2013. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

helike13

tipikus magyar hozzààllàs :D mennyire nem hiànyzik.

amùgy a 13 a korod vagy az IQ-d?

2013. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!