Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti lányként hova mennétek...

Ti lányként hova mennétek mostanában ismerkedni, ha komoly kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés

Buliban komoly céllal ismerkedni nem lehet, szinte csak olyanok találják meg az embert, akik egy kis kalandot keresnek. Utcán, buszon, stb. nem mernek az emberek. Koncerttel szinte majdnem ugyanaz a helyzet, mint egy buliban.

Akkor mégis hol ismerkedjen manapság az ember?


(Az internetet most hagyjuk ki a körből.)


2013. nov. 1. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért hagyjuk ki az interneten a körből? Más nem maradt.
2013. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan szempontból hagyjuk ki, hogy konkrét társkeresésre használva. Nyilván lehet úgy is ismerkedni, hogy egész más témából indul ki a dolog (közös hobbi, stb.), de én most a társkeresőkre gondoltam.
2013. nov. 1. 22:30
 3/7 ASOT ***** válasza:
újabban áruházakba szupermarketekbe elég sokan mennek ilyen céllal...
2013. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Temetőbe.
2013. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xtazin ***** válasza:
Én egy Rise Against koncerten ismertem meg a mostani páromat. Amúgy meg ha van valami baráti köröd úgy már nem nehéz ismerkedni. pl. haverod haverja stb.
2013. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én barátokat keresek. mert ha van egy annak megismered az ő barátait, utána azok barátait, és így tovább, így megismered a nagy őt is
2013. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is komoly kapcsolatot keresek,de te hogy gondoltad ezt?Olyan helyen kell keresgélned ahol sok ember megfordul és mivel kinézet alapján ítél mindenki elsőre,meg tudatalatti jelekből,ezért fontos hogy olyan helyen legyél ahol sok ember megfordul és helyben van az illető,de az első lépést így is nehéz megtenni és taktikai elmemészárlásba torkollhat,a dolog az egoval,büszkeséggel együtt....a bulikon,pubokon kívül a nagyobb rendezvények jöhetnek szóba ha bevállalós vagy,de kérdés mennyire teszed ki magad,ha nagyon lehet tényleg csak az talál meg aki nem komoly kapcsot keres,viszont minden bármikor komolyra fordulhat ha két ember jobban megismeri egymást...
2013. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!