Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baj velem? Tudom, megint...

Mi a baj velem? Tudom, megint egy szokásos "miért nincs barátom" kérdés, de segítség kell. PLS!

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy milyen szép az arcom, jó az alakom, milyen kedves vagyok, vicces, intelligens, megértő, jó barát és jó ember, de ennek ellenére nincs barátom. Nem is keresnek, vagy próbálkoznak a fiúk, és emiatt egyszerűen nem tudom elhinni magamról ezt a sok jót. Sajna nincs sok önbizalmam és azt a kevéskét is nagyon roncsolja ez, hogy (ha látszólag ha nem) nem érdeklem a fiúkat. Erre is mindig mondják, hogy "Jézusom, neked nincs önbizalmad? Pedig lenne mire büszkének lenned.". Ezt valahogy nem tudom elhinni. Lehet velem van a baj és csak nem vagyok tisztában a saját tulajdonságaimmal, lehet másokkal, nem tudom, csak próbálok rájönni. Úgy érzem, hogy hiányzik valaki az életemből, vagy legalábbis szeretnék már egy kapcsolatot. Normális válaszokat írjatok kérlek, tényleg szükségem van most rájuk. Előre is nagyon köszi. 17/L
2013. nov. 2. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Most nincs kedvem hasznos választ adni, így csak erre futja:

Jól teszik a fiúk!

2013. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Privát özön 3,2,1

.

..

...

....

.....

20 privát in 5 minutes.

But not from me!

2013. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Őő szerintem biztos tetszel fiuknak csak nem mernek lépni mert félnek tőle hogy túl szép vagy hozzájuk és elutasitod..:) küldj egy képet és beszélgessünk privátban ha szeretnél!!! :) 17/F
2013. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy. Legyél közvetlenebb a fiúkkal de ne csinálj úgy mint aki szexre hajt, mosolyogj sokat, stb. Még így is kapsz egy csomó ajánlatot ilyen-olyan fiúktól, hogy ők szívesen betakarnak miután végeztek veled. Vagy csak senki nem tetszik neked igazán.
2013. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Így jártál. Kellett neked a Csengő Zoli...
2013. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Biztos van valami oka.. Lehet hogy pont az hogy "szép az arcom, jó az alakom, intelligens"

Próbálkoznának de csak szex miatt... Nem lesz könnyű normális fiút találnod.. Ahogy nekem semlesz könnyű normális lányt találnom de az más dolog..

17/F

2013. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az önbizalmad hiánya miatt nem mersz úgy viselkedni, ami felkelti a vonzalmukat. Tudod, az emberek ritkán kommunikálnak őszintén, és sosem tudják, mi van a másik fejében. Gondolhatják azt is, hogy elzárkózó vagy, amikor félénken viselkedsz, ha közelít Hozzád egy fiú, és Rádtörnek azok a gondolatok, hogy nem vagyok szép, biztos nem tetszem neki, stb., akkor ő ezt ijedtségként, taszításként foghatja fel. Mintha vele lenne bajod. Van, aki könnyen létesít kapcsolatot a másik nemmel, és van, akinek mély féllelmei, fájdalmai vannak, és nehezen. Nem vagyunk egyformák. Van, aki össze tud jönni szinte bárkivel (nyilván nem mindenkivel marad sokáig együtt), és van, aki csak ezerből eggyel. Ettől Te nem vagy rossz, vagy hibás. 17 évesen minden lány szép, ezt higyjétek el nekem.
2013. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok... :/
2013. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia, lehet uncsi de Ha küldesz egy képet magadról akkor lehet h tudnánk mondani vmit.
2013. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szép, de önbizalom hiányos? O.O

Véletlenül nem ő vagy? :O


[link]

2013. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!