Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés? (többi lent)

Ismerkedés? (többi lent)

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és nagyon szeretnék valakit magam mellé de nem tudom hol ismerkedhetnék NORMÁLIS lányokkal. Mert szerintem(de javítsatok ki ha tévedek) ha elmennék valami szórakozóhelyre nem nagyon találnék mást a kis(elnézést a kifejezésért de szerintem ez van) k*rvákon kívül. De én nem ezt szeretném. Én szeretnék egy igazi lányt aki nem attól szép hogy 2 tonna smink van rajta hanem csak így simán:) Szoktam látni szép lányokat az utcán de nem mehetek oda és kezdhetek csak így beszélgetni vele nem? Honnan tudjam hogy van-r például barátja? A másik dolog ami nem is az hogy zavar hanem kicsit elbizonytalanító hogy a lányok mindig "falkában" járnak és így már nehezebb rávenni magam arra hogy odamenjek. Persze gondolom hogy a lányok azt szeretik ha egy fiú magabiztos de sajnos én ilyen tulajdonsággal nem magyon emelkedek ki a tömegből:D Az utolsó dolog pedig az hogy szerintem nem mindent kellene külső alapján megítélni. Persze nem mehetünk elmellette mert számít valamennyit de így sokan többek között én is hátrányból indulunk. Sokan még a fáradtságot sem veszik arra hoy jobban megismerjenek pedig szeretnék legalább a barátjuk lenni.

Ha lehet értelmes kommenteket írjatok:)



2013. nov. 2. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj könyvtárba!Legalább művelődsz.
2013. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

persze

ha gondolod írj :)

2013. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15 évesen mit akarsz te még komoly kapcsolatot?
2013. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy jönnek majd az ilyen válaszok... Azt nem értem ha valaki 16 éves az már miért jobb az az 1 év szerintem nem oszt nem szoroz. Egyébként lehet hogy másnak az idejében nem így mentek a dolgok de sajnos akár tetszik akár nem a világ fejlődik és nem minden esetben a jó irányba. Ma már ez "természetes". Legalábbis ÉN így látom.
2013. nov. 2. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy jó irányba fejlődik?
2013. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenben lehet találni valami jót. Még akkor is ha túl sok a rossz:)
2013. nov. 2. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el korizni,nem tudom,de szerintem biztos akad olyan lány,aki szintén szingli és szívesen ismerkedne;)
2013. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, igen, lehet, hogy ezért nem szoktak hozzánk se, csak bunkó bmx-esek odamenni, mivel mi is a barátnőimmel legalább 3-4-en szoktunk elmenni valahova:DDDDdddDD de amúgy arra nem gondoltál, hogy mondjuk te is több haveroddal menj ki, és úgy menjetek oda a lányokhoz?:) Úgy talán könnyebb lenne, mint egyedül. És a koripálya pedig nagyon jó ötlet szerintem - természetesen csak ha van ilyen lehetőség:d. Mi is mostanában szoktunk kijárni korizni, és ez szerintem az egyik legjobb ismerkedési lehetőség.:))
2013. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ez a korizás tényleg remek ötlet és mivel nemsokára úgyis itt a tél még aktuális is :D
2013. nov. 4. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!