Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnek osszejonni vele?

Hogyan tudnek osszejonni vele?

Figyelt kérdés
Szoval van egy srac akivel eddig egy suliba jartunk,es o ket evvel felettem jar.lassan egy eve vagyunk haverok.ugy nyar elejen szerintem lett vola eselyem osszejonni vele,de ezt ugy kozolte,hogy szerinte en akarok tole tobbet mint baratsag.Sajnos itt elegge felreertettuk egymast,es egesz nyaron nem beszeltunk,de szeptemberben megint joban lettunk,de azt a temat mindketten keruljuk.Amikor eljottem a sulibol,nemsokkal utana ramirt(azelott mindig en irtam neki) es megbeszeltuk,hogy talalkozunk(en kezdemenyeztem) tok jol ereztuk magunkat,es eszrevettem,hogy csomoszol probal a szemembe nezni.amikor egy sracrol beszeltem neki elegge feltekenynek tunt,de probalta titkolni.amikor hazakisert kicsit felosen de megolelt.nekem elegge hianyzik,viszont azota nem beszeltunk.lehet,hogy erdekelhetem ot? Az a baj,hogy eppen van baratnoje...(Mielott meg ler*bancozna valaki,nem akarom a csajtol elszedni ot) hogyan kozeledjek fele?
2013. nov. 2. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled ha van barátnője. Lett volna esélye hogy összejöjjn veled nem tette. NE közeledj inkabb,majd ha nem lesz barátnője akkor.Valószinüleg neked sem tetszene ha lenne barátod és rámenne egy másik csaj.
2013. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elso: ez igaz,viszont mondta,hogy annyira nincs jol el a csajjal
2013. nov. 2. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor beszélgess vele,probald kideriteni mit akar,probald rávezetni hogy az a helyes ha kilép a kapcsolatbol és szépen lassan férközz a közelébe(miutan kidobta a nöjét)
2013. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!