Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, bejön nálatok egy Bella...

Fiúk, bejön nálatok egy Bella Swan típusú lány?

Figyelt kérdés

Szűkszavú, visszahúzódó gondolkodó, kicsit depresszív, szerelmes odaadó típus, aki kiáll azért magáért és másokért is ha kell.


A külsejére is rákérdezek akkor már, az tetszik nektek? Átlagos, vékony, fehér bőr, sötét haj. (Kristen Stewart)

[link]


Köszi aki válaszol.


2013. nov. 2. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2013. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert van egy félig vámpír kölyke:D
2013. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ilyen lányt keresek, de sehol se találok. :/
2013. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
imádoom
2013. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Istenem neee...oké Bella egy rettenetesen rossz figura, mind a színész mind a karakter. Ne akarj rá hasonlítani...

Egy személyiség nélküli, önző kiscsaj, aki családját és mindenkit alárendel saját érthetetlen mazoista szerelmének, simán otthagyja őket, ráadásul folyamatosan játszadozik szerencsétlen farkas szívével is és mindemellett még álszent is...rettenetesen példakép. :S

2013. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szűkszavú, visszahúzódó gondolkodó, kicsit depresszív, szerelmes odaadó típus, aki kiáll azért magáért és másokért is ha kell. "


ez mind szép és jó de remélem neked azért vannak gesztusaid és betudod csukni rendesen a szád.

2013. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon :)
2013. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sosem tudja becsukni a száját.
2013. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rám is jellemző személyiségbeli jegyeket írtam, a filmbeli viselkedéseire és tetteire egyáltalán nem tértem ki, az egy filmszerep, én meg a való életben élek 5. válaszoló. Nyugodj meg, nálam messze áll a példakép fogalmától.


Be tudom csukni a szám.:D

2013. nov. 2. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem máskor inkább írd ki a személyiségjegyeket, mert Bella Swanról nekem ez jut eszembe, nem a szerelmes odaadó típus :D
2013. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!