Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha társkeresőn rátok ír...

Fiúk, ha társkeresőn rátok ír egy csaj, akkor hogy rázzátok le?

Figyelt kérdés

Persze most olyan nőkröl beszélek, akik nem jönnek be, mert mondjuk ilyen ocsmány dagadékok, és ennek ellenére önmagukhoz mérten mégis legalább 2 kategoriával jobb pasikra nyomulnak. Hát nincs ezeknek önkritikájuk?


Én am azt szoktam nekik irni, hogy "h én dugni szeretnék" :D :D :D és hát ennek köszönhetöen le is kopnak azonnal :d Mert milyen dolog már, hogy valaki dugni akar velük... Mert bár nem azt irtam, hogy CSAK dugni, de ők csak a CSAK szóval képesek értelmezni a dolgot.


2013. nov. 2. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Akármekkora tahó vagy, megtaláltad a legkíméletesebb elutasítási módszert. Téged fog lenézni, nem magát. Szval mind2-en jól jöttök ki. *Taps*
2013. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fent társkeresőn.
2013. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általában nincs ilyen problémám társkeresőn... :)


Itt viszont úgy szoktam őket lerázni, hogy küldök nekik magamról képet. :D

2013. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
WIN! :D
2013. nov. 2. 22:34
 5/7 Quixotic válasza:
Kuldesz kepet es lekopnak? :D hajaj... :DD vannak bajok :$ :P
2013. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most ez para? Az meg nem para, hogy undoritó ocsmány nők tesznek fel magukról egy garnitura csücsöritős meg dekoltázs-mutogatós képet? Az nem....


MEGINT A KETTŐS MÉRCE

2013. nov. 2. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:

# 5:

Bizony ám. Pedig tényleg nem vagyok ocsmány. :P

2013. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!