Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyit jelentenek a múlt hibái?

Mennyit jelentenek a múlt hibái?

Figyelt kérdés
Egy 25 éves lány még megtalálhatja a párját, aki nem ítéli el a múltja miatt? Az egyetem alatt 1,5 évig abból éltem hogy szolgáltatásokat teljesítettem idős(ebb) férfiaknak. Néha egyszerre többnek is, vagy egyszerre más lánnyal/lányokkal. De ez már a múlt, csak a pénzért csináltam.
2013. nov. 2. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És miért kell erről bárkinek is tudnia?
2013. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha komolyan gondolom a kapcsolatot, akkor szerintem az őszinteség az alapja.
2013. nov. 2. 23:26
 3/16 anonim ***** válasza:
Először biztos sokkolna, de ha nagyon szeretem az illetőt akkor biztos megpróbálnék tovább lépni ezen. Meg hát végül is van az a mondás, hogy kiből lesz a jó feleség. :)
2013. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egy 25 éves lány még megtalálhatja a párját, aki nem ítéli el a múltja miatt?"


Őszinte leszek, ne nagyon számíts nagy sikerre...

Csak úgy nem hagyhatsz hátra semmit, ez bizony az egész hátralévő életed végig fogja kísérni. Találni fogsz majd magad mellé valakit, de nagy kompromisszumokat kell majd kötnöd, szóval a szőke herceget már most elfelejtheted...

2013. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ki fog derülni. ribit csak strici akar otthonra.


lelkileg sérült némber vagy 300-400 férfi után

2013. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elképzeltem magam a jövőbéli pasid helyébe, amikor beszámolsz neki a mocskos múltadról. Rögtön megvilágosodnék, hogy érdekből csináltál mindent és én azon kezdenék el gondolkodni, hogy mikor teszed meg újra valaki mással mellettem, csakhogy valamiben elérd a célod. Úgyhogy bocsi, de nekem nem kellenél.
2013. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sokat kell majd keresned.

A neten hirdetted magad, mennyire vannak nyomai a tevékenységednek?

2013. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Új ország új élet? Itt már elég veszett ügy.
2013. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egy idősebb férfi keresett meg, más lányokkal együtt. Igazából egy baráti, vagy üzleti társaságon belül használtak minket. De már megbántam, bármennyire is kellett a pénz. Nagyon megalázó volt.
2013. nov. 2. 23:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok a makulátlan múltadhoz. Megbántad... Hát persze.
2013. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!