Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék tőletek tanácsot...

Szeretnék tőletek tanácsot kérni.19 éves lány vagyok és problémám van egy pasival. Szerintetek érez valamit irántam és fél, vagy mi lenne ez "köztünk" mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt ismertem meg, egyből megtetszett, az elején nem sokat beszélgettünk, de később egyre többet. Viszont semmi nem volt köztünk se csók, szex semmi. De már úgy viselkedtünk egymással, mint akik kapcsoaltban élnek(én vasaltam a ruháját,kérdezte,h mit vegyen fel,ha buliba mentünk mindig fotózott a telefonjával. Majd vhogy ez megszakadt köztünk. Lett egy barátnője, kérte, hogy ne beszéljünk.1 évig nem beszéltünk, aztán ebben az évben újra beszélni kezdtünk. De akárhányszor találkozunk, ilyen óvodás csínyek, leveszem a fejedről a kalapot, ha más fiúval beszélgetsz mutatom a szivet, meg elküldöm előled. Vagy beszólogatok neked,ha már egy pasi odajön hozzám vagy elküldi tőlem,vagy ott hallgatja a szót,vagy szimplán röhög,viszont ha bármi baja van hozzám fordul segítségért. De ő nyugodtan csajozhat előttem,aztán meg,mintha mi sem történt volna és hülyül velem.Viszont már komoly kapcsolatot akar, de nem talált még senki olyat.Pedig minden ujjára lehetne valaki. Én meg őt akarom. Szóval nagy a dilemma. Fiúk, lányok mit gondoltok? :)
2013. nov. 3. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Idétlen hülye gyerek...
2013. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? :)
2013. nov. 3. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal az áramerősség 10%-val kell tölteni, így lesz tartós, és hosszú életű az akkumulátor. Például ha van egy 2200mAh-s Lítium Polimered, akkor azt 2,2 amperrel és balancer-es töltővel töltsed.
2013. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt nem ide akartam írni.
2013. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát talán tőle kellene megkérdezni, nyomulj kicsit rá. Amit írtál az alapján az is lehet, hogy ő is hasonlóan érez, mint te csak tököl ahogy te is. Próba szerencse. Ha belebuksz legalább továbbléphetsz, vagy összejön. Mindenhogyan csak nyerhetsz
2013. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a probléma,hogy én is félek ő is. Nem vagyok az a nyomulós típus,viszont ha látnám rajta,hogy nyomul egy kicsit akkor én is lépnék. Csak nem tudom mit kéne tennem,hogy kicsit bátrabb legyen :/
2013. nov. 3. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!