Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találhatnám meg az egyik...

Hogy találhatnám meg az egyik régi barátomat?

Figyelt kérdés

Székesfehérvári, neten ismerkedtünk, sok-sok évig beszélgettünk, tudtuk egymás összes apró titkát, aztán februárban találkoztunk, sajnos ő belém szeretett, én meg össze voltam zavarodva, lett egy kis kalamajka, de végül megbeszéltük a dolgokat. Utána emlékszem, hogy beszélgettünk, még áprilisban is, arra emlékszem kristálytisztán, hogy ajánlott dalokat, amitől jó kedvem lesz - akkor lett barátom, akivel azóta már nem vagyunk együtt. Írtam az oldalán található e-mail címre, nem válaszolt. Nem tudom, hogy azért, mert nem akar, vagy azért, mert nem ér rá, alig pár napja írtam neki csak... meg az se biztos, hogy Magyarországon van még, mert nyáron az Amerikába költözést tervezgette, a kezdőtőkéje is megvolt rá, programozó. Egyre többet gondolok rá, jó lenne megint beszélgetni vele. A telefonszámát sajna nem tudom, mert egyszer dühömben kitöröltem. :(

Hogy találhatnék rá?

Köszönöm a válaszokat!

19/L


2013. nov. 3. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Face-n keresd meg az ismerőseit, és egyikükkel vedd fel a kapcsolatot, hátha segít neked.
2013. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs Face, megutálta annak idején. És most még az az egyetlen barátja sem jut eszembe, aki amúgy Amerikában él... :/
2013. nov. 3. 20:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Kérem szépen, hogy aki SZÉKESFEHÉRVÁRON él, az vegye fel velem a kapcsolatot, nagyon sokat tudna segíteni :)
2013. nov. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!