Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/hölgyek/! Ti hány...

Lányok/hölgyek/! Ti hány évvel fiatalabb fiúkkal ismerkednétek, meg barátkoznátok esetleg leveleznétek?

Figyelt kérdés
19/F vagyok

2013. nov. 4. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez ma még hányszor lesz megkérdezve?
2013. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak én érzem úgy hogy minden nap újra és újra felteszik ezeket a kérdéseket
2013. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat válaszolók. lehet sokan megkérdezik,de én most tettem fel ezt a kérdést itt előszőr.
2013. nov. 4. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Az mindegy, de 21345325346 ugyanilyen kérdés van, felteszem, kirakta őket lehetőségként, amikor fel akartad tenni a kérdést, miért nem tudtál azok közül csemegézni?
2013. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

és való igaz minden nap megkérdik ezt vagy 2-3x is


am kérdés miért akarnak ezek az alig felnőttek egy idősebb nőt?


nekik vannak elvárásaik már

pl legyen keresete - nem kelljen eltartani őket

a legtöbb nőnek férfi kell nem még egy gyerek ...

2013. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10-15. De ahogy idősödök ez egyre csak növekszik.
2013. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, 20x kiírják ugyanazt a kérdést, de akkor minek írtok ide, ha ennyire idegesít Titeket? Ne vegyétek figyelembe.


A kérdésedre a válaszom:

-ismerkedni, esetleg párkapcsolatot kialakítani max. 2-4 évvel fiatalabb fiúkkal

-barátkozni, meg levelezni akárkivel

2013. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5.-nek:


Ezt akár a férfiak is feltehetnék az összes nőnek is. Miért akarnak a nők idősebb férfiakat? Hülyeség ezért lehúzni valakit, amikor az összes nő idősebb férfiról álmodozik. Ahogy a fiatal nők is vágyódnak idősebbekre, úgy a férfiak is vágyhatnak idősebb nőkre.


Had ne mondjam, hogy fullra gyerek a mai 30 nál fiatalabb nőknek a többsége. Logikus, hogy egyes férfiak is érettebb nőkre vágynak.


Jah és a végső ultimate válasz erre a miért akarnak a fiatal férfiak idősebb nőt, jellemzően 28-30+ korúakat: Mert ebben a korban a leginkább vadítóan szexi egy nő.

2013. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jah. Mégvalami 5.-nek:


Nah most képzeld el, ha neked ennyi problémád lenne, akkor mit érezhet a férfiaknak 100 milliói, akik a 0 keresettel rendelkező, bulizós piálós a kapcsolatot 2 hetente ünneplő, ingyenélő(apuci pénze) fiatalabb nőkkel kell együtt lennie... :)

2013. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!