Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi egy szivecskét...

Ha egy pasi egy szivecskét küld a csajnak az mit jelent?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a pasi szereti a szívecskéket.
2013. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélte, hogy csupán egy szívecske leírásával is már feltudja kelteni az érdeklődésed. Ez nyilván be is vált, mivel ki is írtál róla egy kérdést itt, és valószínűleg már az előtt is agyaltál rajta egy ideje.

De azért valljuk be, hogy manapság boldog boldogtalannak küldözgeti a szíveket facebookon, vagy bárhol máshol akármilyen indok nélkül. Szerintem ne láss bele túl sok mindent.

2013. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pont hogy nem nekem küldte hanem egy másik csajnak akinek a képeit is lájkolja az enyémeket meg nem
2013. nov. 4. 23:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Úristen mit kell ezt túl komplikálni?Nekem nem egy pasi küld szívecskét,akkor most belém vannak zúgva? :D

Szimplán csak egy kedves gesztus,se több se kevesebb!Néha még poénból is szerelmet vallunk egymásnak,még sem vesszük komolyan!

2013. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát azért szerintem egy 29 éves pasi ne dobálózzon csak így a szivecskékkel egy ismeretlen csajnál,miközben engem szédít,de nálam meg nem lájkol semmit
2013. nov. 5. 00:01
 6/11 A kérdező kommentje:
ha jól ismeritek egymást akkor lehet szivecskézni,de ha nem akkor az félreérthető lehet
2013. nov. 5. 00:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Aham itt a féltékenység beszél!Ha már most ki akadsz ezen,és még össze sem jöttetek,előre sajnálom szegény gyereket!S mindezt nőként írva!Mi lesz ha járni is fogtok?Meg fojtod mert valakit lájkolni mer?
2013. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem féltékenység,csak éppen olyan érzésem van,hogy átver

és a találkozók alól kibújik szóval te mint nő ennek bedölnél?

nem éreznéd magad szarul ha sosem lájkolna egy képedet sem fél év alatt de más csajok képeit meg igen és szivecskés kommenteket küld?

te ezt megértenéd?

2013. nov. 5. 00:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerelmes belé.
2013. nov. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Drága kérdező!10 hónapig voltam együtt egy sráccal!Facen egy közös képünk se volt!Nem lájkoltuk egymás állapotait!Nem nyáladztunk egymás adatlapján!S nem lestem azt sem,hogy kinek ír,kinél mit lájkol!Pedig volt nem egy olyan női kép ami alá írt!Na bumm és akkor mi van?Tetszett neki egy kép lájkolta!Ettől még nem dől össze a világ!S sosem csalt meg sem!

Nektek csak egy nagy bajotok van!Az hogy minden a face,meg a net körül mozog!Tudod van valós élet is nem csak a szájber élet!

2013. nov. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!