Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy jó pár fiú...

Miért van az hogy jó pár fiú egy okos és csinos lányról, , álmodozik", de amikor egy ilyennel találkoznak akkor megijednek?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó.

És AKINEK NEM INGE...


2013. nov. 5. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
mert hónap végén valszeg bezár a bolt és mehetek külvárosi macskának.
2013. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert sok ember nem tudja feldolgozni azt, amikor valóra vállnak az álmaik. Esetleg elkönyveli magában, hogy úgysincs nála esélye, ezért inkább nem is próbálkozik.
2013. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert túl butának érzik magukat a lány mellett.
2013. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudományosan bizonyított, hogy a pasik meghülyülnek, ha egy számukra igenis vonzó nővel kell beszélniük. ennek pedig igen alapvető élettani magyarázata van: a vér csak az egyik végét tudja megfelelően ellátni. Amikor a vér a farokba áramlik, az agy kicsit lelassul.

Tehát ha egy férfi valaha is úgy érzi, miközben egy nővel beszélget, hogy hülyeséget mondott, akkor valószínűleg igaza van.

Ezen felül szerintem aki megijed a csinos nőktől, annak kevés önbecsülése van, és úgy gondolja, nem érdemel meg egy csinos nőt, ami persze marhaság, mert miért ne lehetne szép barátnője, ha olyanra vágyik?

Ugyanakkor talán az a sztereotípia is bennük van, hogy a az okos ÉS ráadásul még csinos lányoknak elég magas elvárásaik vannak, amiknek - úgy hiszik - úgysem tudnak megfelelni.

Én ugyan nem tudom, ez mennyire igaz, de bárminemű szándékos megbántás nélkül mondom, valószínűleg igazuk van. Az okos és csinos lányoknak valóban vannak elvárásaik, de nagyon kevés esetben fordul elő, hogy ne lehessen azoknak megfelelni.

2013. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

Vannak akik magukban nem bíznak, félnek attól hogy ők kevesek hozzá képest, illetve ha a lány találna jobbat akkor ott hagyná.

Önbizalom hiányosak , végül is ennek is mondható.

2013. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A négyes válaszoló akkor egy okos, de nem csinos lány?

Vagy egy pasi, aki nem a csinos lányokra hajt, vagy sosem érezte még úgy, hogy lányok közelében hülyeséget mondott?

Nekem például elég ritkán áramlik a vér a farkamba, ha szép és okos lányokkal beszélgetek, mégis félek tőlük. Hol az igazság? Vajon az lehet a gond, hogy eredetileg is hülye vagyok? Vagy csak alacsony a vérnyomásom?

2013. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

okos lány = prűd, frigid, hideg, szexuálisan érdektelen


Ki a farkam álmodozik ilyenről? Az ilyenek menjenek kémia tanárnak

2013. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2013. nov. 5. 15:43
 9/9 anonim válasza:

Egy okos lány miért lenne prűd?

Én is okos vagyok, és nem egoistaságból mondom, mégsem mondom azt hogy "ezt nem csinálom, mert letörik a körmöm úristen", nem sminkelem magamat, nem vagyok finnyás hogy minden mozdulatom után kezet mossak, stb.

2016. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!