Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint a szép, vonzó...

Ezek szerint a szép, vonzó lányokat nem is zavarja, ha egy fiú szemüveges vagy ez csak egy kivételes eset, amit láttam?

Figyelt kérdés
Láttam egy cuki, szép lányt egy szemüveges fiúval. Bár nem volt ronda a srác, azért egy tipikus szép fiúnak sem neveznék, inkább átlagosnak és hát szemüveges volt! Én azért nem hordom a szemüvegem, mert így is mindenki egy kocka nyomorékot lát a szemüveges fiúkban, ráadásul én még nyomi is vagyok és eléggé kisfiús típus külsőre, szerintem, csak még rondább lennék szemüvegben, így sem vesznek észre a lányok, pedig folyton a nagy jelre várok vagy, hogy odajön hozzám és kezdeményez végre egy lány, de kb. úgy lenéznek, átnéznek rajtam, mint egy csövesen.
2013. nov. 5. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

A szemüveges lányok is lehetnek aranyosak. Akkor a fiúk miért nem?


De ha téged zavar, van olyan h kontaktlencse.

2013. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Nem kizáró ok. Nálam legalábbis nem.

Lehet hogy szemeznének veled, csak nem látod, mivel nem hordod. :D

2013. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a barátom is lencséket hordd.Bár szerintem a szemüveg nagyon vonzó tud lenni :)
2013. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lassan minden 2. ember szemüveges. Szerintem az emberek jelentős része legyőzte már azt a sztereotípiát, hogy csak a kockák hordanak szemüveget. Gondolom nem meglepő, ha azt mondom, hogy rengeteg szemüveges ismerősömnek van párkapcsolata.

Amúgy meg nem csak az SZTK keretes szemüveget lehet hordani, sok olyan keret van, ami még akár jól is állhat az embernek. Ha ez se jön be, akkor is még ott a kontaktlencse.

2013. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne 1 peldabol indulj ki. Es ha nyomi vagy jobb ha leveszed a szemuveget, mert nem mind1, hogy kigyurt gyereken van-e a szemuveg vagy egy kockan (rajtad ront a masikon javithat).
2013. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kivételes eset. Miért lenne baj, hogy egy férfi szemüveges? Az más dolog, hogy többnyire szemüveg nélkül mindenki jobban néz ki, mert látszik rendesen a szeme, és nincs egy üveg előtte. Ilyen szempontból tényleg jobb a lencse, de van akinek kifejezetten jól áll, sőt javít rajta. Mindegy, nem a szemüveg miatt nincs a szemüveges fiúknak barátnője, ez csak egy sztereotípia. Annak más oka van. Ahogy az is, hogy egy kövér nőnek, kövér pasinak kizárólag azért nincs pasija/ nője, mert kövér. Akárki akármit mond, a nem borzasztóan felszínes embereknek rengeteget számít a kisugárzás, az egyéniség. Ha az nincs, nekem például akármilyen szexi férfi is lehet, szóba sem jöhet. Azért sem mert van barátom, aki egyébként szemüveges.
2013. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a szemüveges pasikat, bár nem tudnám megindokolni.
2013. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!