Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lány-lány téma. Hogyan ismerke...

Lány-lány téma. Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, én most végzős vagyok, ő fiatalabb nálam 1-2 évvel. Semmit nem tudok róla, csak a nevét. Facebookon tudnám elérni, de fogalmam sincs mit írhatnék neki. Csak az egyik barátnőm tudja rólam, hogy érdekelnek a lányok, nem is akarom, hogy ez kiderüljön. Emiatt kicsit tartok attól, hogy írjak neki, ha esetleg rosszul végződne a dolog, nem örülnék, ha elterjedne a suliban.

2013. nov. 5. 22:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
a többség nem vonzódik a saját neméhez, ezért szerintem nem sok esélyed van:( és ha meg kiderülne mindenki számára, akkor az meg lehet, hogy még kínosabb lenne neked, próbálj meg olyat keresni aki biztos, hogy ugyanúgy vonzódik a lányokhoz
2013. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vonzódik a lányokhoz, ezt biztosan tudom. :)
2013. nov. 6. 20:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg a suliban, beszélgessetek egy kicsit kettesben. És nyugi nem fog elterjedni (ha csak ő nem terjeszti el) most azt látják hogy 2 lány beszélget, és?? mivan akkor nem beszélhetnek?
2013. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
38%
Másold át neki az L-word sorozatot dvd-re (tuti neked megvan otthon) és add neki oda egy cetlivel, hogy ha tetszett neki, akkor megbeszélhetnétek. :-)
2013. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as: Ez az, hogy nem ismerem egyáltalán, nem tudom, hogy elterjesztené-e bárkinek is. Ha elmondja egy barátnőjének, hogy beszélt egy lánnyal és miért, ő meg tovább adja, akkor sejteni lehet a folytatást...


4-es: Az L word nekem nincs meg, neten néztem, de csak az első 3 évadot láttam. :D Igazából ezt sem tartom jó ötletnek, bár elgondolkodtam azon, hogy valamilyen módon írhatnék neki... Megkérdezném, hogy ha megtudná, hogy érdeklődik iránta valaki, lenne-e kedve ismerkedni. Persze névtelenül, mert ha azt válaszolná, hogy foglalt, akkor nem rombolnám szét a kapcsolatát.

2013. nov. 7. 17:10
 6/12 anonim válasza:
dobj be a szekrényébe levelet;)
2013. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Többen vannak egy szekrényben, tehát ha az ő nevére címzem, a társai kérdezősködnének, hogy ki küldte és miért...
2013. nov. 8. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha tömörülés van a mosdón, akkor kezdeményezz beszélgetést. Persze, nem a legcukibb hely az ismerkedésre, de ott nem fura ha egy idegen hozzászól :) Onnan meg már köszöngettek egymásnak, és le tudsz állni vele napközben is dumálni.

Vagy esetleg ugyanez büfésorban. Bár én azt mondom, hogy legyél bevállalós, és menj oda hozzá csak úgy alapból.

2013. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as: Múltkor pont kettővel mögöttem állt a sorban. Amikor észrevettem, hirtelen azt sem tudtam, hová nézzek. :D Nem is mertem ránézni, annyira meglepett. :)


Nagyon gondolkodom ezen a random leszólításon, csak még azt nem tudom, mit mondanék neki. Beleképzeltem magam az ő helyzetébe, és ha hozzám valaki csak úgy a semmiből odajönne beszélgetni, nem biztos, hogy jól kezelném. Nem szeretem, ha hirtelen "bele akarnak mászni" az életembe. :) De remélem még addig eszembe jut valamilyen kreatív megoldás.

2013. nov. 8. 20:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez a random megszólítás függ attól, hogy ő milyen személyiség. Humoros, laza ilyesmi, akkor szerintem nem venné rosszul, biztos ismerkedne/beszélgetne emberekkel akiket esetleg csak a folyosón látott. Én sem veszem rosszul ezeket, persze néhány esetben furi, de ha aki hozzámszól szintén nyugisan csak dumálgat/viccelődik, akkor teljesen okés a dolog. :)
2013. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!