Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiúbarátom bevallotta,...

Egy fiúbarátom bevallotta, hogy nagyon megkedvelt. Azóta ritkábban keres. Keressem én, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Én nagyon bírom,rengeteget nevetünk együtt,de csak barátként tekintek rá,nem jön be pasiként. 2 hónapja vagyunk még csak jóban,de gyakran találkozgatunk és minden nap órákat beszélünk. Pár napja bevallotta,hogy nagyon megkedvelt,és én mondtam neki,hogy csak barátként bírom. Előtte mindig ő írt rám,de azóta csak ritkán keres. Keressem én? Vagy hagyjam,mert úgy jobb lesz neki? Nekem hiányzik a társasága...

20/L


2013. nov. 6. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd!
2013. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyilván azért nem keres mert tudja hogy nem akarsz tőle semmit és keresi az igazit ennyi hagyd békén
2013. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont azért nem keres, hogy te keresd, hogy lássa, hogy kell neked...

Szerintem minimum azért keresd fel, hogy utoljára megbeszéld vele, hogy ,így akkor nem akar-e veled barátkozni +?, mert akkor inkább jobbnak érzed lezárni az ismeretségeteket, de szeretted volna tudni.

2013. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!