Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jó ez nektek?

Miért jó ez nektek?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy én itt gyk-n többet röhögök, mint válaszolok, mert ez egy nagyon jó stand up hely. De azért mondjátok már meg nekem! Miért jó az nektek, hogy nonstop ilyeneket írtok ki: "Olyan csúnya vagyok, és idióta, és senki nem akar velem lenni jahj"

Vagy a másik kedvencem: "Ezért érdemes magamat megölni, ezért érdemes kárt tenni magamban?"

Minek kérdezitek?? Vagy a másik pl: tök szép csaj, v nagyon helyes csávó képet oszt meg. Szerintetek is csúnya vagyok? És elvárja, hogy mindenki megdicsérje! Engem kiborít, szóval ez egy felhívás és egy kérdés. Miért jó ez nektek?? És fejezzétek már be ne itt növeljétek az egótokat, vagy ne itt sírjatok!! Köszi ( késő van azért lehetnek elírásaim, bocsi)



2013. nov. 6. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Segítség kiálltás


2. Önigazolás

Bár nem mindenhol.

2013. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ilyen kérdést is naponta írnak ki.. Miért jó ez nektek?
2013. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki olyan okos mint te, tedd túl magad rajta és sz..rd le az ilyen kérdéseket.
2013. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Önimádat, egofényezés, mert azt hiszi, hogy attól több ha kierőszakolja a dicséretet. Pedig maximum sajnálni lehet, hiszen akinek tartalmas élete van, az sosem szorul ilyen önigazolásokra:)
2013. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam ezt, hogy aki ilyenre hajtaná a fejét még most gyorsan gondolja meg magát. Mondjuk szerencsére névtelen ez az oldal, de ha valaki képeket tesz ki magáról bárki felismerheti, és az rögtön egy minősítés, hogy neki erre van szüksége, hogy idegen emberek bírásokodjanak. És ha nem kap számára jó választ letámad...
2013. nov. 6. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része, ha nincs kapcsolatban, kevésbé érzi, hogy az emberek képesek őt szeretni. Az érzelmi és értelmi intelligencia hiányában pedig sokan el se tudják hinni, hogy szeretőek, és ezért szükségük van arra, hogy mások dicsérjék őket, és persze jó magyar szokás szerint sírni is kell, mert miért ne... egyébként nem csak Téged zavar.
2013. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az emberek pozitív visszacsatolásra vágynak

Pl a facebooknak is ez volt a sikere, és a hatalmas ötlete, hogy csak likeolni lehet, szóval mindenki minden szart feltölt, és jönnek a pozitív megerősítések meg a reklámbevételek.

2013. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ennek az oldalnak eza lényege h kerdezzenek mindenki kérdést tesz fel és csak segitseget kér te is hulye kerdeseket teszel fell neked lehet hogy nem de masnak igyen
2013. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:
szeretik a trollokat :D ennyi
2013. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!