Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kép alapján nem tetszett, de...

Kép alapján nem tetszett, de személyesen igen, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy valakit csak képen látsz először. Például facebook vagy társkereső(tehát nem egy rosszul sikerült kép,amit nem akar publikálni,hanem mondjuk ő úgy gondolja,hogy ezt alkalmasnak tartja arra,hogy magát "megmutassa"). Semmi extra,csak egy arckép. Ha az illető ez alapján(mondjuk 4-5 kép alapján) nem nagyon tetszik,de nem annyira,hogy "fújj,semmiképp",csak olyan semlegesnek tartod,tehát nem túlzottan vonz,nem túlzottan az eseted,de végülis nem találsz benne kivetni valót. A kérdés az,hogy mikor személyesen is látod,létezhet,hogy annyira másnak tűnik,hogy kifejezetten tetszik is,vagy azért pár normális körülmények közt készített,effektektől és photoshoptól megkímélt kép az igazat mutatja? :) A nemeteket és a korotokat is írjátok oda,légyszi!:)
2013. nov. 7. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerű: vannak fotogén alkatú emberek, akik a képeken nagyon jól néznek ki, de valóságban nem úgy, mint ezeken a jól sikerült képeken. S vannak antifotogének, akik a képeken nem festenek jól, de a valóságban sokkal vonzóbbak. Ennyire bonyolult! :)
2013. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha a valóságban tetszik, mert a kép a grimaszait, testtartást nem adja át
2013. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem gyakorlatilag mindig így van. Oda-vissza. A kép pont a lényeget nem adja át: a kisugárzást.
2013. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nem vagyok túlzottan fotogén, személyes találkozás sokkal jobban fekszik. Van ilyen
2013. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem értelmetlen a kérdés, hiszen a külső fontos, nagyon is, de csak az első fél órában. Ezt követően a személyiség, az egymásra hangolódás, ha úgy tetszik a kémia élvez prioritást. Ha valakitől undorodsz, persze felesleges vele találkozni, de ha kép alapján neutrális az illető, egy randit megér mindenképp. 30/n
2013. nov. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!