Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnek a ronda...

Hol ismerkedhetnek a ronda emberek? Vannak esetleg fórumok, esték, fb-oldalak vagy klubok, ahol összejönnek az ilyen emberek? A rondarandit néztem már.

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
LOL
2013. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanott ahol a nem rondák, akárhol.
2013. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"rondarandi"

Ugye az nem létezik komolyan?

2013. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kapaszkodj cult :D


[link]

2013. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez...annyira szomorú,de közben valahol mosolygok is :D

"A belső szépség oldala"

Az már piár :D

Amúgy kéne egy olyan "bünti" itt,hogy aki a szokott kérdéseket kiírja itt naponta,de a sírós fajta,annak legközelebb ez jönne be kérdés kiírásnál.

2013. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a rondarandin nagyon kevesen vannak, és azok is egész jól néztek ki. Mondjuk ott összeismerkedtem egy csajjal, de volt vagy 150kiló, ráadásul sátánista is.


Egyébként baromira örülök, hogy ti ku*va jól néztek ki, és megkaphattok akárkit, vagy legalább egy valakit.

2013. nov. 7. 22:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Most olvasom a megújult rondarandin, hogy kötelező profilképet felrakni regisztrációkor. Itt aztán tényleg csak a belső számít.
2013. nov. 7. 23:28
 8/9 anonim válasza:
Gyúrj egy kicsit és menj el klubbokba.
2013. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Be se engednek klubbokba, cigany vagyok( vagy legalabb is annak mondanak, hisznek. Egyszer voltam regebben egy feher ismerosommel, de baromi szarul ereztem magam. Azt hiszem nem nekem valo.

Egyebkent sokat gyurok, talan tul sokat is. Persze ez a helyzetemen nem valtoztat.


Kerem mellozzetek a rasszista megjegyzeseket

2013. nov. 8. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!