Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkereső nőkben semmi...

A társkereső nőkben semmi kreativitás nincs?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, van tapasztalatom társkereső oldalakkal. Kaptam már több levelet nőktől, 99%-ának a tartalma a következő volt:

":)"

"szia"


Ennyi, ez a két verzió. Mégis mit kezdjek ezzel? Egy normális 2 mondatos levelet nem tudnak megírni a nők? Erre ők vannak áldva, hogy milyen frappáns legyen a férfi, aki ismerkedni szeretne velük.

Írtam én mindenféle levelet már, nem egyhangú, megszokott sablonokat. Erre még válaszra sem méltatnak. De ők meg elvárják, hogy egy smiley után visszaírjak nekik. Hát hová tart a világ?


2013. nov. 8. 12:51
1 2
 1/13 Pretty Ballerina ***** válasza:
A kreatívak már találtak maguknak valakit, vagy azon vannak, hogy találjanak. Akik meg nem, azoktól meg ennyi telik.
2013. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Értékeld hogy írnak neked!


Egyébként igazad van, amit a kifejtésben írtál. A férfiaktól elvárják, hogy minél frappánsabbak legyenek, lenyűgözzék őket, nekik ezt jelenti a társkereső. Ők meg egy ":)"-val elintézik,ezzel jelzik, hogy bejönnek neked, és utána megint elvárják, hogy rajongd körbe őket.

2013. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igazad van, úgy kellett volna indítaniuk a beszélgetést, hogy wibbly-dobblie dooo

Sokkal művészibb

2013. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy lány írt, de az olyan csúnya volt, hogy inkább homokba dugtam volna a fejemet, mint egy strucc, mint hogy ránézzek mégegyszer.
2013. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a kreatív csinos lányok ismerkednek, de ők is elvárják, hogy te kezdeményezz!
2013. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
elöző voltam, lemaradt, hogy élőben:)
2013. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hol írtak neked, melyik keresőn? Már ez is sok tőlük!
2013. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nincs az az isten, amiért én ráírnék egy férfira.
2013. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mivel vagy te felsőbbrendűbb, mint egy férfi?
2013. nov. 8. 16:09
 10/13 anonim válasza:
Nem nekem kell meghódítani a másikat.
2013. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!