Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találhatók itt találkozni...

Találhatók itt találkozni hajlandó lányok akik a kezembe adnák a lábfejüket egy beszélgetés mellett?

Figyelt kérdés
Igen, lábfétisem van, barátnőm pedig nincs. Ha sokaknál működik a barátság extrákkal szexkapcsolat, miért ne működhetne a lábaknál is? Egy kellemes masszást ne utasítsatok el.

2013. nov. 8. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Annyira szeretném tudni hogy vajon hány levél érkezik egy ilyen kérdés után, ha egyáltalán érkezik...?
2013. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nulla, de lehet, hogy sokat mondok
2013. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ere most komoly választ vársz..
2013. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért? Ettől még lehet komoly,s értékes ember:) Ráadásul az ilyen férfiak jobban, vagyis "túlzottan" tisztelik a nőket --ha egyáltalán , s pláne a mai világban túlzásba lehet vinni ezt!:)--, és hűségesebbek. Nem biztos, hogy mindenki mazochista, vagy totál perverz, ha épp a lábak tetszenek jobban, mint a fenék, vagy a mell...
2013. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Azt hogy csajoknak ezzel mi bajuk van, az éltemben nem fogom megérteni. Hülyék vagytok mind, a legérzékibb férfiakat utasítjátok el. Mondjuk a mai női agyiszintet és szexuális kultúrát tekintve, nem csodálom, hogy itt tartotok lányok.
2013. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hirdesd magad láb és talpmasszőrnek, kérj alkalmanként 5k-t, és jönni fognak a lányok hozzád

élvezkedhetsz és pénzt is keresel

ahogy most csinálod az szánalmas

2013. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szeretem a szép lábú lányokat én is, de ezt így direktbe hirdetni semmi értelme. Mert ezzel csak elrémiszted a lányokat. Pedig nincs vele semmi gond, ráadásul, mint tudjuk a lábfej erogén zóna, ezért ha jó helyen simítod vagy csókolgatod, akkor nagy valószínűséggel élvezni fogja a csajszi.
2013. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A volt barátom is imádta a lábamat, nekem tetszett. Jó volt a tudat, hogy valamit különlegesen szépnek talál rajtam.

Nincs ezzel semmi gond.

2013. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de pont nem az volt a kérdés, hogy van-e gond vele. Nagyvonalakban tudom mit gondolnak róla. Partnert nem találok hozzá, mindenki csak a véleményét írja, amivel kitörölhetem... (Most szokatlanul bunkó voltam.)
2013. nov. 28. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!