Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MIért van olyan sok néger a...

MIért van olyan sok néger a debreceni buszokon? Lányok ezek nektek bejönnek és gyereket is akartok tőlük komolyan?

Figyelt kérdés
Csak, mert én félek tőlük és zavar, hogy egyre többen vannak, hallottam már pár rossz megtörtént esetet itt a városban, amikor négerek erőszakoskodtak tini lányokkal és még tudnék mit mesélni. Ráadásul, két éve még mintha feleannyian sem lettek volna, most meg... :(
2013. nov. 8. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Tini lányok...gondolom kirakták amijük volt...ne csodálkozzanak, h rámennek a fekák...:D

egyébként meg ne zavarjon...úgyse fognak itt letelepedni ne aggódj...:D:D

2013. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nahát, rég írtál már ki kérdést
2013. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én igazából a leendő lányaimat féltem leginkább tőlük. Nem akarom, hogy úgy járjon, mint pár szőke kislány, aki nagyon csokifalloszt akart magának, aztán feldarabolva egy bokorban végezte vagy savval szépen le lett öntve és tudénk még mit sorolni... Lássuk be a multikultúra nem a magyarnak való, eddig csak a japán, kínai arcokkal vagyok megelégedve, rajtuk látom, hogy be tudnak illeszkedni és tisztelettudóak többségben, de a négerek, arabok azok elég fura és veszélyes figurák, látványosan megbámulják a tini lányokat, bulikban szinte megerőszakolják őket annyira nyomulnak vagy egyszerűen nem értik a nemet.
2013. nov. 8. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsit unalmas a sok ilyen kérdés, de egyébként megértem, amit írsz. Tényleg rengetegen vannak Debrecenben főleg az utóbbi időben. Azért, mert az egyetem maximálisan támogatja őket minden formában. A probléma tényleg az, hogy szinte nem értik a nemet, nekem is volt már, hogy először szépen akartam lekoptatni, utána már bunkóztam, de még akkor is jött utánam, végül az egyik barátnőm vakkantott neki oda, hogy húzzon el.


Ez viszont nem azt jelenti, hogy nincsenek közöttük normálisak, de sajnos sokukra nem ez a jellemző. Ez van, ilyen hülye országban élünk, ami mindenféle nemzetiséget támogat, csak a sajátját nem...

2013. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte hihetetlen, hogy ott élsz Debrecenben de nem tudod, hogy mi van a környéken. Azért van sok néger a buszokon, mert Debrecenben működik egy menekülttábor. És kijárhatnak onnan. Ennyi a nagy titok.
2013. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!