Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki egyedülálló, hogyan...

Aki egyedülálló, hogyan szokta megközelíteni a hétvégéket? Milyen gondolatokkal mész el bulizni, társaságba hétvégente?

Figyelt kérdés

Aktuális, pl. ma is. Fogsz ismerkedni szerinted ma, vagy férfiként csak haverokkal, lányként csak barátnőkkel mozdultok ki?


Úgy tudom, ma Egyetemi Gólyabálok is vannak nagyobb városokban. Pl. Szeged, Budapest, Debrecen stb. Gondolom lesz pörgés ezeken a helyeken meg holnap este pár új gólyakérdés itt :-D


Korodat és nemedet ha ideírnád, megtisztelnél.


2013. nov. 8. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Dolgozni fogok.Nem lesz probléma azzal,hogy egyedül leszek.
2013. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagyok, de ezen a hétvégén nem megyek sehova, itthon fogok ülni, kipihenem a hét fáradalmait. Megnézem a kedvenc sorozataim legújabb részeit egy jó hideg sör és pattogatott kukorica mellett. 24F
2013. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor úgy vagyok vele hogy egyszer élünk és felszedek valakit még egy szex erejére is...

20/N

2013. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egész héten emberek között vagyok. Legalább hétvégére had szabaduljak meg tőlük.

17/f

2013. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Betegen itthon fetrengem át a hétvégét, max suliba megyek, ha jobban leszek. Úgyhogy kifejezetten díjazom, ha egyedül lehetek. Egyébként is a szombat este, s vasárnap az, ami valamennyire a pihenésről szólhat, így általában nincs energiám bulizni menni.


Így nem, tuti nem ismerkedem ma :) Ha el is megyek fél évben egyszer szórakozni éjjel, akkor az a gondolatom, hogy kicsit kiengedem a gőzt, jól érzem magam, sosem a pártalálás.

2013. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!