Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti nagyon megijednétek...

Lányok! Ti nagyon megijednétek ha megtudnátok egy férfiról akivel épp ismerkedtek, hogy csak idősebb korában volt először nővel?

Figyelt kérdés
Ettől azonnal behúznátok a kéziféket? Vagy van akit ez egyáltalán nem érdekel?

2013. nov. 9. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez miért is lenne zavaró?Értelmes csaj nem problémázik ezen
2013. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem is ijednének meg, de biztosan lúzernek tartanának.
2013. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát végül is mindegy..az is egyenlő a bukással...
2013. nov. 9. 14:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan férfi vagyok,de aki az ilyesmit korhoz köti az elég retardált.Van akinek szimplán olyan az élete,hogy nincs lehetősége kapcsolatra és nem mindenkinek van undora valami l*tyóval lefeküdni,akinek még a nevét sem tudja.

Van aki korábban találja meg az igazit,van aki pedig csak később.Aki emiatt le fog koptatni,azt ne bánd,mert időben kimutatta a foga fehérjét és jobban jártál,mintha később derül fény arra,hogy milyen is valójában!

2013. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi az az idősebb kor?

Egyébkét ezek annyira relatív dolgok, nem lehet őket így tárgyalni! Utálom, ha így állnak hozzá a pasik! És ettől lesznek bénák!


Nem, nem feltétlenül ijednék be. De minden függ az adott pasi jellemétől.

2013. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Persze én sem csak ettől teszem függővé, csak kíváncsiságból kérdeztem, mert sok helyen azt olvasni, hogy mennyire felgyorsult világ ez már, és hogy ez mennyire gáz...

Egyébként 27 évesen.

2013. nov. 9. 19:38
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugyan, nyilván nem az a gond, hogy 27 évesen vesztette el, hanem az a kérdés, hogy miért? Mert ha mondjuk azért ilyen későn, mert annyira gáz a személyisége, hogy senkit nem érdekelt... Akkor már is látszik, hogy ez a konkrét gond. persze ezt a nő is látni fogja, és ezért fog menekülni. Stb. -.-
2013. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Persze nyilván amiatt amire ebből következtet. így értettem én is a kérdést.

Akkor jobb ezt eltitkolni úgy néz ki....

2013. nov. 9. 20:10
 9/16 anonim ***** válasza:

Miután nem gondolom, hogy ez rám tartozik, nem kérdezek rá, így ki se derül.

Az számomra kortól függetlenül több mint furcsa, ha valaki az ismerkedés szakaszában ilyen információkkal traktál.

2013. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem is így értettem, nyilván nem mondok ilyesmit csak úgy..:D Annyit írtam, hogy ha kiderül róla. Tehát valahogy valakitől megtudja a lány stb.
2013. nov. 9. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!