Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednék az oldalon nőkkel....

Ismerkednék az oldalon nőkkel. De vajon mért szakad meg az ismerkedés néhány levélváltás után mindig? Mással is történt ilyen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ühüm. Azért nyitott vagyok, írhattok, lányok :D

23/F

2013. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
itt kb 1000 női felhasználóból csak egy tart folyamatos kapcsolatot az itt megismerttel.
2013. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Velem ritkán...Pedig csúnya is vagyok.
2013. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10-ből 1 pasi olyan aki normálisan vissza is ír! De ez sem szokott tartós maradni! De azért akad! Tehát a pasik közt is ez a jellemző!
2013. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egyet értek az útólsóval.
2013. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb embernek még szokatlan és "nem normális" ilyen fórumon keresztül ismerkedni. Egy 10 éven belül biztosan teljesen általános lesz, de még nem. Aki ezt bevállalja az elég bátor. Kicsit olyan érzés, amikor itt egy akármilyen hozzászólásom miatt valaki privátban megkeres, hogy ismerkedne velem, hogy neki mindegy kivel, hol, csak végre valahára legyen már nője. És hogy rajtam kívül még legalább hat tucat nőnek írt hasonló ismerkedési szándékú levelet... Általában ez jön át, ha esetleg nem így van, akkor is ez jön át. Ehhez meg úgy értem az ilyen pasikhoz, nem sok nőnek van kedve. Úgyhogy max 1-2 levél, az is arról, hogy szó sem lehet semmiről.


Nem így van?


Egyébként ha már internet, akkor inkább a társkereső oldalakon érdemes próbálkozni, aki ott van, mindenki társkeresés miatt van ott...

2013. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Velem nem mindig van így. Sőt, elég sok lánnya fent maradt a levelezés, de mára már lemorzsolódtak, mert én is csak értelmesebbekkel beszélgetek. :) A legértelmesebb azonban a barátnőm!
2013. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

# 7


Az eddigi kommentjeidből nekem az jött le, hogy te egy 55-60 körüli idős, katolikus, kedves néni vagy.


tehát nem?

2013. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
x7 egy troll. Mindenkinek mást ír. Egyszer meleg, máskor pedig van barátnője. De olyan is van, hogy szingli. :D
2013. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D:
2013. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!