Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért udvarolnak nekem a...

Miért udvarolnak nekem a munkahelyemen a pasik?

Figyelt kérdés

Én vagyok az új csaj. Fiatal vagyok, 23 éves. Egy nagy áruházban dolgozom amúgy. Én ehhez nem vagyok hozzászokva, de 3 biztonsági őr is, mikor meglát mosolyog, az egyik bókolgat, kinyitja nekem az ajtót :D a másik gyönyörűmnek hív, a harmadik is célozgat dolgokra. Mellette van 2-3 árufeltöltő aki mikor meglát széles vigyor, sietnek köszönni nekem, keresik a társaságom stb. Mondom az egyiknek hogy most egyedül vagyok (az osztályon) erre azt mondja: hogy lehet az hogy egyedül vagy? Mármint gondolom párod csak van nem? Mondom nincs. Erre: na ezt nem hiszem el...


De most mi ez? Engem a suliban le sem sz*rtak a pasik...


2013. nov. 11. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos melegek voltak
2013. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos olyan ellenálhatatlan vagy :)
2013. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az új hús, ez az egyik. Tudod, a munkás bácsi is mindenkinek fütyül, mindegy, szép-e vagy sem. A másik fele pedig, hogy hagyod ezt. Én pl. senkinek sem engedném a munkahelyemen, hogy gyönyörűmnek hívjon, akkor sem, ha szingli vagyok épp. Ízléstelen.
2013. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos pofogodás... hát ha össze jön vmelyik veled:)
2013. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ki hív véletlenszerű lányokat gyönyörűmnek, lol
2013. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zgyzgy válasza:
Talán a Széchenyi Könyvárban kellene dolgoznod.
2013. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De mit mondjak neki? ne hív gyönyörűmnek mert leütlek?

Jó mondjuk csak egyszer hívott így. Amúgy a nevemen szólít. Meg jóban is vagyok vele, többször is volt már hogy komolyabban elbeszélgettünk, meg mikor magam alatt voltam akkor ő hozott helyre hogy nyugodjak meg meg hogy ne vegyem magamra a dolgokat stb. Mert hogy ő már évek óta itt dolgozik és ismeri a vezetőséget...

2013. nov. 11. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert egy üveg Chivast is kap melléd, aki először megfektet.
2013. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb az indok mint gondolnád:


Szexre vágynak!

2013. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez az ilyen helyeken nem olyan meglepő, ez azért már nem iskola, teljesen más


te meg ne viselkedj már úgy mint valami naív kis hülyegyerek ... de a 3-asnak is igaza van, persze oké nem kell azt mondani, hogy "leütlek BAZZ!!!kussoljá!!" de lehet erre másképp is reagálni, mondjuk sehogy, csak fapofa, stb. végül is elvileg ember vagy csak van némi érzelmi világod hogy kifejezed hogy leszarod x dolgot


van egy tök jó fej nő a munkahelyemen, idősebb nálam, ilyet mondanák neki, háát, lehet utána már nem beszélgetnénk olyan jókat, nem csak azért mert idősebb, mert szokott poénkodni tök jó fej, de vannak bizonyos határok

2013. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!