Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz ha nem tudok...

Szerintetek gáz ha nem tudok smárolni?

Figyelt kérdés
szóval 15 leszek de még nem volt senkim! és az itteni fiúk szeretnék beavatni a lányokat ebbe vagy jobb ha tapasztaltak? pls ne hülyeségeket írjatok! ja és ha írsz priviben adok fb-t ott is megbeszélhetjük
2013. nov. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
adjad a facet. :D
2013. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a közelben laksz,még meg is mutatom:DD
2013. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :D
2013. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! megpróbálok neked normális választ adni, mert eddig az előttem levőknek nem nagyon sikerült. :) Szóval, szerintem ne hagyd, hogy beavassanak. Egy csók nagy dolog, főleg ha az elsőről van szó. Nem érdemli meg ám ezt mindenki. Majdnem akkora horderejű mint a szüzesség. (legalábbis nálam) Én 22 vagyok és mindennel megvártam az igazit, akit 21 éves koromban ismertem meg. Azóta megkérte a kezem és jövőre esküvő. :) úgyhogy szerintem várj vele, egyáltalán nem ciki. :)
2013. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akit érdekel hol lakok az privit ír XD

amúgy utolsó válaszoló köszönöm szépen sokat segítettél :)

2013. nov. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!