Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy oldalra abból a célból hogy barátokat szerezzek.Viszont rám írt egy huszonéves fiú,tök rendes és normális volt.Egyre többet beszélgettünk kiderült hogy nagyon magányos és egyedül él mert az anyja még régebben elhagyta...szóval önállóvá kellett válnia.Aztán én is elmeséltem egy tragédiát ami történt velem.Ahogy egyre többet beszélgettünk belém szeretett de a korkülönbség miatt aztmondtam neki hogy keressen egy nőt,de ő azt mondta hogy neki egy nő nem azért kell hogy eltartsa őt...neki én kellek és ő akar engem eltartani.A szüleim nagyon szigorúak velem,ha megtudnák hogy levezek vele egyből leordítanák a fejem.De én azt érzem hogy ő is egy sebzett ember,mint ahogyan én és nagyon kedves megértő velem.

Titokban járjak vele vagy felejtsem el?


14/L



2013. nov. 12. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Muszály elfelejted, ebből egészséges kapcsolat nem lehet :/
2013. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sürgősen az ellenkező irányba rohannék!

Ha még csak leveleztek, de ő már ott tart, hogy el akar tartani, akkor itt valami komoly defekt van.

2013. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 14 vagy akkor barátkozz velem! :D Bocsi viccűtem nem bírtam ki! Amúgy meg igaza van az előttem lévőknek! El kell felejtened! :( Drukkolok! Sok sikert!
2013. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
42%
először is tisztázd le magadban hogy te mit akarsz. Ha szereted és tényleg 100% oksan tudod hogy ő kell neked és eltudod vele képzelni az életedet akkor közold vele és a szüleiddel is. Gondolom szeretnek tehát megfogják érteni. (ha bemutatod nekik akkor még talán meg is kedvelik :D ) De ha szerinted ez nem több mint puszta "jajj levelezünk de cuki meg bla bla bla" akkor hagyd! mond meg neki h nem akastz semmit! DE TITOKBA SEMMIFÉLEKÉPPEN NE! MERT HA KIDERÜL A SZÜLEID NEM CSAK HARAGUDNI FOGNAK , DE MÉG A BIZALMUKAT IS ELVESZITIK ! + ELÖBB UTÓBB BELEŐRÜLNÉL :)
2013. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De nem úgy értette,hogy azt akarja hogy ott lakjak meg ilyesmi.

Hanem hogy ő neki elég az ha szeretem,ő meg gondoskodik magáról és ha kell rólam is.

2013. nov. 12. 21:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha elmondanám a szüleimnek akkor meg tuti eltiltanának tőle.Mert még korombeli fiúval sem engednék hogy járjak,főleg apum.
2013. nov. 12. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért 1-et értek a szüleiddel! Azért 14 évesen ne akarjál semmit! Én is 14 vagyok és 20 első barátnő (márha lesz! Elég csekély rá az esély, de mindegy)
2013. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit defektesen fogalmaztam....! Szóval 14 éves vagyok és 20 évesen szeretném az első barátnőmet! Addig nem! :)
2013. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:
ne a szüleid döntsenek a te életedről. és mit tegyél..amit akarsz..mit akarsz?
2013. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!