Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép budapesti normális szűz...

Szép budapesti normális szűz lányok hol vagytok?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és ki van a mindenem a szerelmi életemmel nem találokmegy normális lányt se minden második utcasarkon csak divatmajom tinicsajokba bukok és nemtudom hol kikkel kéne ismerkednem hogy boldog kapcsolatom lehessen mert emiatt a rohadt mai világ miatt téged néznek hülyének szendének ha szüz vagy még ha még soha nem szívtál be vagy ha nem jársz partyzni elegem van nőt akarok de olyan normálisat

2013. nov. 13. 03:40
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Pl. helyesírási versenyeken - de ahogy látom Te oda nem fogsz úgysem menni...
2013. nov. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne ítélkezz nem tudom minek kellett beszólni csak mert gyorsan gépeltem és elírtam egy két szót -.-
2013. nov. 13. 04:32
 3/9 nevemnincs16 válasza:
100%

Ha találsz 17 éves szűz lányt akinek nincs pasija akkor elismerésem! Én békésmegyében nem találtam sehol xd Amúgy egy tannács ^^ ne keresd a csajt ne akarj mindenképp barátnőt. Akkor fogod megtalálni mikor nem is számítassz rá :) Tapasztalatból mondom minél jobban keresed annál kevesebb az esélye hogy lesz normális de ha nem keresed akkor előbb utóbb összehoz vele a sors :D

Főleg hogy a mostani 'lányok' azokat a 'menő' swag páva nemtommiket keresik akik csak kihasználják őket azok helyett akik igazán szeretnék őket.

De ha mindenképp keresni akarsz olyan csajt aki szeret és nem hagy el meg nem agyonhasznált r*banc akkor az EMO-Metál-Rocker csajok közül keresgélj ^^ Akik nem stílusként tekintenek a kinézetükre hanem életérzésként. Ők olyan lányok akik nem jönnek össze akárkivel de ha valakivel összejönnek ezt szeretik :3 Az EMO lányok sokkal hűségesebbek és szeretnivalóbbak mint akármelyik plázap*csa. Ezt is tapasztalatból mondom ^^

És ameddig várakozol tekerj egy jó spanglit keverj be 2 liter kannást kivis üdítővel nyomj be egy Bob Marley számot és lazulj :D (mondjuk a spanglis részt kihagyhatod :Dxd)

'és nemtudom hol kikkel kéne ismerkednem hogy boldog kapcsolatom lehessen' Erre meg csak annyit tudok mondani hogy KONCERTEK-ANIMECONOK :d

Nem tudom hogy milyen stílust képviselsz, milyen az ideálod, milyen dolgokat szeretsz stb stb. De ha pár lényegesebb dolgot leírsz magadról és az ideálodról priváltban akkor szívesen segítek ^^

És addig is sok sikert bro ne add fel :D és azokkal meg ne foglalkozz akik csak trollkodni jönnek ide és nem segíteni ^^

17/F

2013. nov. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Próbálkozz majd 10 év múlva, amikor a partizó ifjúság felnő és már családra, komoly kapcsolatra vágyik. Addig meg bulizz te is, egyszer vagy fiatal. 25-28 éves kor alatt felesleges komoly kapcsolatba belemenni, annak nem lesz jó vége.
2013. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem fog neked írni, hogy itt vagyok normális szűz lány vagyok...... légy a barátom, hogy ne legyek szűz?! Ugyan már, neked ahhoz semmi közöd, hogy szűz-e! Húzd ki a listádról! Mert attól még lehet normális, hogy ő hamarabb találta meg az első viszonzott szerelmét, mint te!

Amúgy sok helyen vannak, csak te nem veszed észre őket, mert ők nem ripacskodnak.

2013. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Budapesten
2013. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell szűznek lennie, h normális legyen sztem.

Én sok nem szűz csajjal is tök jókat elleveleztem, persze én találtam egy szűzt is, aki a legjobb csaj sztem a világon. :)

2013. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Captain Hindsight válasza:
óvodákban próbálkozz
2013. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alexandra78 válasza:
szia én 16 vagyok és szűz
2013. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!